Pomysły na fotoprezenty

Masz niesamowitą okazję, aby stworzyć spersonalizowane prezenty dla swoich najbliższych lub wykonać dla siebie oryginalne pamiątki na lata. Możesz wykorzystać swoje dowolne fotografie i zapakować je w bezpieczne, prezentowe pudełka lub zamienić je na małą, poręczną książeczkę o imieniu smartbook. To właśnie Twoje zdjęcia nadadzą naszym fotoproduktom indywidualny, wręcz niepowtarzalny charakter. To specjalnie dla Ciebie przygotowana alternatywa standardowego wywoływania zdjęć.

Twoje odbitki w prezentowym pudełku

Najpiękniejsze wspomnienia wymagają nieszablonowej oprawy. Twoje wspomnienia w formie odbitek w połączeniu z naszymi fotoproduktami idą po prostu w parze. Skomponuj pamiątkowy fotozestaw: ręcznie robione tekstylne lub papierowe, błyskawiczne pudełko w połączeniu z Twoimi odbitkami to komplet wprost szyty na miarę. Twoje zdjęcia zasługują przecież na bezpieczne przechowywanie, a w naszych pudełeczkach będzie im bardzo wygodnie i przytulnie. Gwarantujemy!

Alternatywa wywoływania zdjęć 10x15

Zrób sobie przyjemność i zafunduj sobie małą, poręczną książeczkę zwaną smartbookiem. Z całą mocą przekonujemy Cię, że warto mieć go w swojej kolekcji. Twoje zdjęcia mogą zaprezentować się nie tylko w formie odbitek. Możesz zebrać te najcenniejsze dla Ciebie wspomnienia i zamienić je w album zawierający 50 zdjęć. Nie wahaj się więc, aby wykorzystać naszego smartbooka jako prezent dla najbliższych. Taka pamiątka na pewno każdemu sprawi przyjemność.

Oceniło nas już 12064 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
OCENA
Średnia ocena 5
na podstawie 8 recenzji
8
0
0
0
0