Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Instafotki, czyli odbitki kwadratowe

Odbitka 10×10

Odbitka 10×10

Odbitka 13×13

Odbitka 13×13

Kwadratowe formaty zdjęć

Bądź na czasie i podążaj za najnowszymi trendami wśród odbitek. Zatrzymaj chwile na dłużej, dzięki Instafotkom, czyli kwadratowym odbitkom w formacie 10x10 cm oraz 13x13 cm w perfekcyjnej jakości. Doskonale prezentują się jako wspomnienia do przeglądania, jak i ścienna dekoracja Twojego pokoju.

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.

Zdjęcia na prezent

Jesteśmy pewni, że zdobywasz codziennie pozytywne doświadczenia i odwiedzasz nowe miejsca z ludźmi, których kochasz. Wasze wspólne chwile na pewno zostały uwiecznione na zdjęciach, więc wspaniale będzie podarować je komuś w prezencie w postaci odbitek, czyli wspomnień zapisanych na papierze. Zatrzymaj czas i zachowaj wspólne momenty z kimś bliskim na dłużej!

Zdjęcia online najtaniej

Pamięć Twojego aparatu jest pełna. Jak szybko i łatwo zamienić ją w piękną pamiątkę na lata? Wystarczy zamówić kwadratowe odbitki 10x10 cm lub 13x13 cm już od 42 gorszy za sztukę i gotowe! Wyróżnij swoje zdjęcia wyjątkowym kwadratowym formatem i pochwal się znajomym swoimi wakacyjnymi wspomnieniami!

Dekoracje ze zdjęć

Zazwyczaj odbitki wklejasz do tradycyjnego albumu lub przechowujesz w pudełku. Przekonaj się, jak możesz w inny, niestandardowy sposób wyróżnić swoje zdjęcia, jednocześnie dekorując swój dom. Wykorzystaj możliwość dekorowania swojego domu kwadratowymi odbitkami. Sznurek, spinacze, lampki, wstążka i Twoje wspomnienia w formie odbitek - stwórz swoją własną niepowtarzalną domową dekorację!

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
OCENA
Średnia ocena 5
na podstawie 24 recenzji
23
1
0
0
0