Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Instafotki, czyli odbitki kwadratowe

Odbitka 10×10

Odbitka 10×10

Odbitka 13×13

Odbitka 13×13

Kwadratowe formaty zdjęć

Bądź na czasie i podążaj za najnowszymi trendami wśród odbitek. Zatrzymaj chwile na dłużej, dzięki Instafotkom, czyli kwadratowym odbitkom w formacie 10x10 cm oraz 13x13 cm w perfekcyjnej jakości. Doskonale prezentują się jako wspomnienia do przeglądania, jak i ścienna dekoracja Twojego pokoju.

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.

Zdjęcia na prezent

Jesteśmy pewni, że zdobywasz codziennie pozytywne doświadczenia i odwiedzasz nowe miejsca z ludźmi, których kochasz. Wasze wspólne chwile na pewno zostały uwiecznione na zdjęciach, więc wspaniale będzie podarować je komuś w prezencie w postaci odbitek, czyli wspomnień zapisanych na papierze. Zatrzymaj czas i zachowaj wspólne momenty z kimś bliskim na dłużej!

Zdjęcia online najtaniej

Pamięć Twojego aparatu jest pełna. Jak szybko i łatwo zamienić ją w piękną pamiątkę na lata? Wystarczy zamówić kwadratowe odbitki 10x10 cm lub 13x13 cm już od 42 gorszy za sztukę i gotowe! Wyróżnij swoje zdjęcia wyjątkowym kwadratowym formatem i pochwal się znajomym swoimi wakacyjnymi wspomnieniami!

Dekoracje ze zdjęć

Zazwyczaj odbitki wklejasz do tradycyjnego albumu lub przechowujesz w pudełku. Przekonaj się, jak możesz w inny, niestandardowy sposób wyróżnić swoje zdjęcia, jednocześnie dekorując swój dom. Wykorzystaj możliwość dekorowania swojego domu kwadratowymi odbitkami. Sznurek, spinacze, lampki, wstążka i Twoje wspomnienia w formie odbitek - stwórz swoją własną niepowtarzalną domową dekorację!

Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy wybrane opinie - mamy nadzieję, że będą pomocne w podjęciu decyzji o zakupie.