Odbitki 10x10 cm

Odbitki 10x10

Instaodbitki

Kwadratowe zdjęcia podbijają rynek! Odbitki 10x10 w połączeniu z białą ramką dają efekt identyczny jak ten z Instagramu. Idealnie pasują do ramki lub powieszenia na tablicy korkowej lub ścianie

Instaodbitki 10x10 są dostępne na papierze błyszczącym i matowym zarówno w wersji standard jak i premium.

 

ZAMÓW ODBITKI

PAPIER PREMIUM

 

Papier MATOWY PREMIUM   

Papier matowy posiada delikatną strukturę, przypominającą skórkę pomarańczy. Bardzo dobrze niweluje odbicia światła i zapobiega powstawaniu odcisków palców.

Gramatura 235 g/m2.

Papier BŁYSZCZĄCY PREMIUM   

Glossy papier charakteryzuje się błyszczącą powierzchnią, która gwarantuje właściwe nasycenie kolorów, wyjątkową ostrość detali i wieloletnią trwałość odbitek.

Gramatura 235 g/m2

PAPIER STANDARDOWY

 

Papier MATOWY     

Papier matowy charakteryzuje się chropowatą, nieregularną strukturą, która idealnie niweluje odbicia światła. Papier matowy jest odporny na zarysowania i nie pozostają na nim odciski palców.

Gramatura 215 g/m2.

Papier BŁYSZCZĄCY   

Papier błyszczący wyróżnia charakterystyczna dla niego powierzchnia z połyskiem, która sprawia, że barwy zdjęcia wydają się żywe i czyste. Papier ten posiada nieznacznie większe maksymalne nasycenie barw i głębokość czerni.

Gramatura 215 g/m2

Inteligentna korekcja kolorystyczna

To zaawansowana korekcja, która poprawi jakość Twoich zdjęć, ale tylko tych, które wymagają poprawy. Inteligentny system Perfectly Clear rozpozna, które zdjęcia wymagają korekty i zastosuje odpowiednie funkcje.

Dopasowuje wartości tonalne zdjęcia: rozjaśni zbyt ciemne zdjęcia oraz przyciemni te prześwietlone, wyrówna kontrast. Inteligentna korekcja poprawi też nasycenie kolorów oraz balans bieli. Ta niezwykle precyzyjna autokorekcja dorównuje pracy doświadczonego laboranta.

 

Opcja inteligentnej korekcji kolorystycznej dostępna jest w koszyku w opcji dodatki całkowicie za darmo. Masz również możliwość wybrania opcji rezygnacji z korekcji.

po korekcie po korekcie
przed korektą przed korektą

Dodaj ramki

Dekoracyjne ramki i obramowania, w dwóch rodzajach

  • klasyczne - dla osób ceniących prostotę
  • nowoczesne - dla osób lubiących nieco poszaleć

Efekty kolorystyczne

Za pomocą kilku kliknięć możesz zupełnie odmienić swoje zdjęcie.

Napisy

Dodaj zabawny komentarz do zdjęć, 

Naklejki

Masz dość sztampowych zdjęć? Dodaj do nich zabawne cliparty 

z efektami z efektami
bez efektów bez efektów

Pełny kadr

Całe zdjecie zostanie naświetlone na wybranym formacie. W przypadku innych proporcji boków mogą pojawić się białe pasy.

 

Bez ramki

W przypadku zdjęcia o innych proporcjach niż wybrany format, może ono ostać docięte, przez co nie cały obszar zdjęcia znajdzie się na odbitce.

 

Biała ramka

Jeśli podobają Ci się zdjęcia w białej ramce - ta opcja kadrowania jest dla Ciebie. Zdjęcie zostanie przycięte analogicznie jak w opcji “docięcie”, przy czym wokół zostanie dodane białe obramowanie.