Odbitki 20x30

Odbitki 20x30

Duże odbitki

Odbitki 20x30 to odbitki zbliżone do formatu A4, a więc idealne do antyramy. Na tym formacie warto uwiecznić zdjęcia z wyjątkowych momentów: np. ślubu, wesela, czy narodzin dziecka.

Zdjęcia w tym formacie możesz wywołać na 6 różnych papierach, zarówno standardowym jak i z rodziny premium.

 

ZAMÓW ODBITKI

Inteligentna korekcja kolorystyczna

To zaawansowana korekcja, która poprawi jakość Twoich zdjęć, ale tylko tych, które wymagają poprawy. Inteligentny system Perfectly Clear rozpozna, które zdjęcia wymagają korekty i zastosuje odpowiednie funkcje.

Dopasowuje wartości tonalne zdjęcia: rozjaśni zbyt ciemne zdjęcia oraz przyciemni te prześwietlone, wyrówna kontrast. Inteligentna korekcja poprawi też nasycenie kolorów oraz balans bieli. Ta niezwykle precyzyjna autokorekcja dorównuje pracy doświadczonego laboranta.

 

Opcja inteligentnej korekcji kolorystycznej dostępna jest w koszyku w opcji dodatki całkowicie za darmo. Masz również możliwość wybrania opcji rezygnacji z korekcji.

po korekcie po korekcie
przed korektą przed korektą

PAPIER PREMIUM

 

Papier MATOWY PREMIUM   

Papier matowy posiada delikatną strukturę, przypominającą skórkę pomarańczy. Bardzo dobrze niweluje odbicia światła i zapobiega powstawaniu odcisków palców.

Gramatura 235 g/m2.

Papier BŁYSZCZĄCY PREMIUM   

Glossy papier charakteryzuje się błyszczącą powierzchnią, która gwarantuje właściwe nasycenie kolorów, wyjątkową ostrość detali i wieloletnią trwałość odbitek.

Gramatura 235 g/m2

Papier JEDWABNY   

Papier fotograficzny o delikatnej strukturze matowej, która nieco przypomina płótno, nadając zdjęciom niepowtarzalny styl starych fotografii. Oddaje jeszcze większą gamę kolorów, przy zachowaniu czystej bieli i głębokiej czerni.

Gramatura: 235 g/m2.

Papier METALLIC   

Papier metallic charakteryzuje się perłową powierzchnią, grubszą warstwą bazową oraz dużą sztywnością. Jest szeroko wykorzystywany w profesjonalnej fotografii np. do portretów, fotografii z sesji modowych i innych komercyjnych zastosowań. Zdjęcia na nim wywołane są bardziej kontrastowe i błyszczące.

Gramatura 250 g/m2.

 

PAPIER STANDARDOWY

 

Papier MATOWY     

Papier matowy charakteryzuje się chropowatą, nieregularną strukturą, która idealnie niweluje odbicia światła. Papier matowy jest odporny na zarysowania i nie pozostają na nim odciski palców.

Gramatura 215 g/m2.

Papier BŁYSZCZĄCY   

Papier błyszczący wyróżnia charakterystyczna dla niego powierzchnia z połyskiem, która sprawia, że barwy zdjęcia wydają się żywe i czyste. Papier ten posiada nieznacznie większe maksymalne nasycenie barw i głębokość czerni.

Gramatura 215 g/m2

Ramki

Dekoracyjne ramki które dodadzą klasy Twoim zdjęciom

Efekt kolorystyczny

Czarno biały, sepia, czy usunięcie kolorów. Wybierz sam.

Napisy

Dodaj do zdjecia podpis, tytuł lub zabawny komentarz.

Naklejki

Chcesz odmienić swoje zdjęcie? Dodaj do niego przygotowane przez nas naklejki.

z efektami z efektami
bez efektów bez efektów

Pełny kadr

Całe Twoje zdjęcie (bez przycięcia) naświetlimy na wybranym przez Ciebie formacie. Jeżel proporcje długości boków wybranego przez Ciebie zdjęcia różni się od wybranego formatu, to na fotografii pojawią się białe paski po bokach.

 

Bez ramki

Zdjęcie jest dopasowane do wymiarów odbitki. Jeżeli wybrany przez Ciebie plik ma inne proporcje, część zdjęcie może zostać obcięta.

 

Biała ramka

Jeśli podobają Ci się białe ramki - ta opcja kadrowania jest dla Ciebie. Zdjęcie zostanie dopasowane do wybranego wymiaru, wokół zostanie dodane białe obramowanie.