Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zdjęcia do dokumentów lub do portfela

Do dokumentów

Do dowodu

Do paszportu

Do paszportu

Wywoływanie 24 h

Wywołaj zdjęcia do dowodu, paszportu, legitymacji, prawa jazdy lub po prostu do portfela. Otrzymasz aż 8 zdjęć w formacie 35x45 mm, które nadają się jako zdjęcie do najważniejszych oficjalnych dokumentów. Jeden arkusz to 8 zdjęć na błyszczącym papierze do samodzielnego wycięcia na format 35x45 mm.

Do legitymacji

Do legitymacji

Do prawa jazdy

Do prawa jazdy

Do portfela

Do portfela

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.

Zdjęcia do dowodu

Pamiętaj, aby do wniosku o wydanie dowodu osobistego dołączyć swoje zdjęcie. Jak powinno wyglądać zdjęcie do dowodu osobistego? Przeczytaj nasz poradnik - możesz wykonać je sam, a potem wywołać w FotoLab jedynie za 14,00 zł za komplet aż ośmiu zdjęć w wymaganym formacie 35x45 mm - najtaniej w sieci!

Format zdjęcia do dokumentów

Zastanawiasz się jakie są wymiary zdjęć do dowodu, legitymacji, prawa jazdy, paszportu? U nas odbitki do dokumentów zamówisz w wymaganym formacie 3,5 x 4,5 cm. Pamiętaj, że zdjęcia do dokumentów muszą spełniać konkretne wymogi: mieć odpowiedni format i być zrobione według określonego wzoru - więcej przeczytaj w naszym poradniku.

Zdjęcie do paszportu

Jeśli zamierzasz wyrobić nowy paszport nie zapomnij o wymaganych fotografiach. Zrób zdjęcia do paszportu w FotoLab nawet w 24 godziny. Wykonamy zdjęcia do Twojego dokumentu w formacie 35 mm x 45 mm. Dodaj odpowiedni plik do naszej aplikacji online i zamów fotografie do dowodu, paszportu i innych ważnych dokumentów.

Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy wybrane opinie - mamy nadzieję, że będą pomocne w podjęciu decyzji o zakupie.