Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Odbitki panoramiczne, czyli zdjęcia horyzontalne

Odbitka 30×60

Odbitka 30×90

Szerokie widoki na odbitkach panoramach

Panoramiczne odbitki w formatach 30x60 cm i 30x90 cm pozwalają na uchwycenie większej ilości szczegółów. Dzięki nim, możesz niezapomniane widoki zatrzymać na dłużej, żeby móc podzielić się wrażeniami z bliskimi. Zdjęcia panoramy to idealny sposób na powrót do wakacyjnych krajobrazów.

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.

Zdjęcia panoramiczne

Zatrzymaj najpiękniejsze widoki na dłużej. Krajobrazy, które nas otaczają doskonale nadają się do zdjęć panoramicznych. Widoki gór, wschody słońca czy miejskie pejzaże - wykorzystaj je w formatach 30x60 cm lub 30x90 cm. Wybierz papier jedwab lub metallic, które zagwarantują idealną sztywność odbitki, a to ważne przy tak dużych formatach.

Zdjęcia panoramiczne

Twoja domowa galeria składająca się ze zdjęć panoramicznych pod kątem jakości nie będzie niczym odbiegała od profesjonalnych wystaw. Odbitki panoramy w wersji jedwab lub metallic o wysokiej gramaturze są idealne na podkreślenie szczególnych zdjęć z najważniejszych chwil Twojego życia. To wyjątkowe rozmiary odbitek na wyjątkowe zdjęcia!

Panoramiczne formaty zdjęć

Obejmij zasięgiem ogromną przestrzeń wokół siebie na panoramicznych formatach odbitek: 30x60 cm lub 30x90 cm. Jeśli chcesz wywołać odbitki z wakacyjnymi pejzażami lub zajmujesz się profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi możesz wywołać zdjęcia panoramy w wysokiej jakości. Wywoływanie zdjęć przez internet to przecież najwygodniejszy sposób, aby cieszyć się zdjęciami bez wychodzenia z domu.

Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
OCENA
Średnia ocena 5
na podstawie 24 recenzji
23
1
0
0
0