Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Odbitki panoramiczne, czyli zdjęcia horyzontalne

Odbitka 30×60

Odbitka 30×90

Szerokie widoki na odbitkach panoramach

Panoramiczne odbitki w formatach 30x60 cm i 30x90 cm pozwalają na uchwycenie większej ilości szczegółów. Dzięki nim, możesz niezapomniane widoki zatrzymać na dłużej, żeby móc podzielić się wrażeniami z bliskimi. Zdjęcia panoramy to idealny sposób na powrót do wakacyjnych krajobrazów.

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.

Zdjęcia panoramiczne

Zatrzymaj najpiękniejsze widoki na dłużej. Krajobrazy, które nas otaczają doskonale nadają się do zdjęć panoramicznych. Widoki gór, wschody słońca czy miejskie pejzaże - wykorzystaj je w formatach 30x60 cm lub 30x90 cm. Wybierz papier jedwab lub metallic, które zagwarantują idealną sztywność odbitki, a to ważne przy tak dużych formatach.

Zdjęcia panoramiczne

Twoja domowa galeria składająca się ze zdjęć panoramicznych pod kątem jakości nie będzie niczym odbiegała od profesjonalnych wystaw. Odbitki panoramy w wersji jedwab lub metallic o wysokiej gramaturze są idealne na podkreślenie szczególnych zdjęć z najważniejszych chwil Twojego życia. To wyjątkowe rozmiary odbitek na wyjątkowe zdjęcia!

Panoramiczne formaty zdjęć

Obejmij zasięgiem ogromną przestrzeń wokół siebie na panoramicznych formatach odbitek: 30x60 cm lub 30x90 cm. Jeśli chcesz wywołać odbitki z wakacyjnymi pejzażami lub zajmujesz się profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi możesz wywołać zdjęcia panoramy w wysokiej jakości. Wywoływanie zdjęć przez internet to przecież najwygodniejszy sposób, aby cieszyć się zdjęciami bez wychodzenia z domu.

Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy wybrane opinie - mamy nadzieję, że będą pomocne w podjęciu decyzji o zakupie.