1701.22

Prezent dla Babci i Dziadka - zdjęcia samodzielnie wykonane

Autor:

Monika

Zastanawiasz się czym tym razem zaskoczyć dziadków? Zależy Ci na unikatowym prezencie z okazji Dnia Babci i Dziadka, ale lista z pomysłami z roku na rok staje się krótsza? Mamy kilka propozycji, które z całą pewnością zachwycą seniorów! 

1401.22

Presety - czym są i jak ich używać?

Autor:

Monika

Zapewne wielu z nas marzy o publikowaniu zdjęć na najwyższym poziomie, takim, jaki obserwujemy u wielu influencerów. Na czym polega sukces pięknych, instagramowych fotek? W spójnym kolorystycznie feedzie! Jak go osiągnąć? Wyjaśniamy!

1001.22

Domowe studio fotograficzne - czego potrzebujesz na start?

Autor:

Monika

Zastanawiasz się co sprawia, że studyjne fotki tak bardzo różnią się jakością od amatorskich zdjęć? Nie musisz wydawać fortuny by osiągnąć podobny efekt w zaciszu Twojego domu!

2212.21

Fotografia kulinarna - od czego zacząć?

Autor:

Monika

Wszystko zaczyna się niewinnie, od jednego kadru. Zdjęcie potrawy w restauracji lub udana fotka własnego dania mogą zainspirować do zgłębiania nowej pasji. Fotografia kulinarna to fascynujące hobby, szczególnie w kontekście nadchodzących świąt!

2012.21

5 wskazówek jak robić zdjęcia dzieciom

Autor:

Monika

Dziecięca sesja świąteczna wywołuje w rodzicach wiele emocji. Jeśli i Ty masz spotkanie z profesjonalnym fotografem, musisz wiedzieć, że zdjęcia owszem, wyjdą przepiękne, ale po czasie przestaną wywoływać jakiekolwiek emocje.

1612.21

Świąteczny klimat na zdjęciach - jak go osiągnąć?

Autor:

Monika

Chcesz uwiecznić na zdjęciach tegoroczne święta, ale nie wiesz, jak osiągnąć ten magiczny efekt? Atmosfera Bożego Narodzenia rozpoczyna się na długo przed nim. Przeczytaj nasz wpis, a dowiesz się, jak przygotować świąteczną sesję domową.

1312.21

Pierwsza sesja fotograficzna - jak ją zaplanować?

Autor:

Monika

Sesje zdjęciowe, zarówno te profesjonalne, jak i czysto amatorskie, zyskują coraz większą popularność.

1012.21

5 pomysłów na prezent świąteczny

Autor:

Monika

Święta za pasem, a Ty nadal głowisz się nad prezentami? Tym razem wypróbuj coś nowego. Postaw na sentymentalne upominki, które wpuszczą w świąteczny klimat powiew świeżości. Zaskocz najbliższych, przygotowując zaskakujące prezenty pod choinkę.

Oceniło nas już 7611 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.