2503.20

Pielęgnujmy fotograficzną tradycję

Autor:

Monika

W ostatnim czasie bardzo popularne na Facebooku stało się dodawanie zdjęć z młodości. Czarno- białe fotografie opanowały nasze tablice w geście podejmowanego wyzwania. Mogliśmy zobaczyć naszych przyjaciół, znajomych w niezwykłym otoczeniu.

1311.19

Co podarujesz w te Święta?

Autor:

Monika

Święta, imieniny, urodziny, dzień nauczyciela lub bez okazji. Lubimy dawać prezenty. Uwielbiamy patrze na reakcje obdarowywanych. Na uśmiech, łzy wzruszenia, na znak, że spełniliśmy czyjeś marzenie.

0711.19

Mamy pomysł na świąteczny prezent!

Autor:

Monika

Niebawem święty Mikołaj odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci. Czerwone sanie zaprzężone w renifery przemierzą grudniowe niebo, a pod choinką znajdziemy tuziny wyjątkowych prezentów.

2910.19

Halloween czy Wszystkich Świętych?

Autor:

Monika

Każdego roku niczym bumerang powraca problem: czy powinniśmy czcić Dzień Wszystkich Świętych czy poddać się urokom Halloween.
Pogodzenie obydwu tych świąt/obrzędów jest nierealne.

1410.19

Jesienne wspomnienia warte uwiecznienia

Autor:

Monika

Złota polska jesień. Kolorowe liście spadają z drzew, dni stają się chłodniejsze. Podmuchy wiatru przejmują dotkliwie. Coraz częściej staramy się pozostać w domu, delektując się kubkiem gorącej herbaty z cytryna i goździkami.

0508.19

Odbitki cyfrowe - wywoływanie zdjęć online - dlaczego warto?

Autor:

Monika

Do lamusa odeszły czasy ciemni, gdzie wywoływano zdjęcia analogowe. Jedynie pasjonaci fotografii starają się nadal utrwalać zdjęcia zrobione aparatem analogowym.

2907.19

Jak zaplanować wakacje?

Autor:

Monika

Wakacje zaplanowane, czy spontaniczny wyjazd. Każde takie przedsięwzięcie należy dobrze przemyśleć, by osiągnąć zamierzony efekt.

Z kim?

2406.19

Wakacje czas zacząć

Autor:

Monika

Urlop w egzotycznym kraju, na lazurowym wybrzeżu lub złotej plaży z drinkiem z palemką w ręku. A może słodkie lenistwo na działce w otoczeniu przyrody popijając lemoniadę z limonką i miętą.

Oceniło nas już 5453 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.