2201.21

Wspólny prezent dla Babci i Dziadka na ostatnią chwilę – poznaj nasze propozycje

Autor:

Monika

Weszliśmy w Nowy Rok zdecydowanym krokiem, a wczoraj i dziś obchodzimy kolejne święto. Dzień Babci i Dziadka – dwudniowa uroczystość, w której to ci młodsi w rodzinie rozpieszczają seniorów dobrym słowem, uśmiechem i upominkiem.

1101.21

4 pomysły na podsumowanie minionego roku

Autor:

Monika

Miniony rok kryje w sobie wiele pozytywnych, ale też negatywnych emocji. Wielu z nas robi podsumowanie tego co nam się udało i tego nad czym musimy popracować. Ludzie maja tendencję do dostrzegania tych mniej pozytywnych chwil.

2812.20

Co podarować Babci z okazji Dnia Babci – poznaj nasze propozycje

Autor:

Monika

Babcia to wyjątkowa osoba, z którą mamy wiele wspaniałych wspomnień. To ona towarzyszyła nam gdy stawialiśmy pierwsze kroki i pocieszała przy różnych niepowodzeniach.

2112.20

5 pomysłów na ciekawy prezent dla Babci i Dziadka

Autor:

Monika

Prezenty dla dziadków muszą być wyjątkowe!  Zapewne nie raz usłyszeliśmy od nich przy wręczaniu prezentu, że nie trzeba było wydawać pieniędzy, że im nic nie potrzeba.

1012.20

Jak sprawić by prezent pod choinkę stał się wyjątkowy?

Autor:

Monika

Można powiedzieć, że grudzień jest miesiącem prezentów. Sklepy pękają w szwach od ilość prezentowych propozycji, a my mamy problem z wyborem tego wyjątkowego? Nic dziwnego!

0712.20

Prezent w kilka chwil – co podarować najbliższym?

Autor:

Monika

Święta tuż tuż, a w głowie brak pomysłów na prezent? Zapewne jest to stresująca sytuacja, ale  spokojnie, są sposoby na świetne prezenty, które można zrobić w bardzo krótkim czasie.

0112.20

3 sposoby na zapakowanie zdjęć na prezent

Autor:

Monika

Zdjęcia na świąteczny prezent dla najbliższych? To świetny wybór! Taki prezent to skarbnica uśmiechu, radości, dobrej zabawy, a także wzruszeń. Na pewno będzie on wyjątkowy i niepowtarzalny.

2611.20

Jaki prezent na Święta? 3 pomysły na prezent ze zdjęć

Autor:

Monika

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi „prezentowy zawrót głowy”. Co roku ten sam problem – jaki prezent na święta wybrać? Co ucieszy bliską osobę?

Oceniło nas już 6921 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.