NAM LIBERO TEMPORE, CUM SOLUTA NOBIS EST ELIGENDI OPTIO CUMQUE NIHIL IMPEDIT QUO MINUS

main image

Najnowsze wpisy

21/05/2018
mpuc

Coraz bliżej Dzień Matki i Dzień Dziecka. Mamo, możesz podarować sobie i swojemu szkrabowi bezcenny prezent na całe życie. Jeśli marzysz o wspólnych zdjęciach z dziećmi to masz świetną okazję, aby wygrać darmową rodzinną sesję fotograficzną. Zasady naszej zabawy są bardzo proste:

sesja mamy z dzieckiem
17/05/2018
mpuc

Droga Mamo, wiemy, że każdego dnia robisz mnóstwo zdjęć swojemu dziecku, ale sama na zdjęciach zazwyczaj jesteś nieobecna. Zdjęć, na których jesteście razem zapewne jest niewiele. Podejrzewamy, że są to fotografie z rodzinnych uroczystości lub selfie robione na szybko w kilka minut.

09/05/2018
mpuc

Rodzinne zdjęcia posiadają niezwykłą magię i wielkie znaczenie. Dzięki nim mamy możliwość powrotu do przeszłości. Możemy cofnąć się do czasów dzieciństwa, niezwykłych wydarzeń rodzinnych i tych codziennych sytuacji sprzed lat i zabawnych wpadek.

26/04/2018
mpuc

Masz dużo zdjęć i zastanawiasz się co zrobić z odbitkami trzymanymi w szufladzie lub starym pudle po butach? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak je właściwie przechowywać, aby mieć pewność, że są bezpieczne.

26/04/2018
mpuc

Jakie masz plany na majówkę? Jeśli chcesz się ruszyć z kanapy na wiosenne wojaże z aparatem w ręku to czytaj dalej.

Wpisy z miesiąca

Zapisz się do newsletter

Facebook

Najnowsze porady

05/09/2016
admin

 

Sezon wakacyjny często przynosi potrzebę zrobienia aktualnego zdjęcia. Czy to do paszportu, do prawa jazdy czy dowodu osobistego. Wizyta u profesjonalnego fotografa wiąże się z kosztem kilkudziesięciu złotych, nie wspominając o poświęconym czasie. Przygotowaliśmy dla was poradnik, jak samodzielnie wykonać fotografię i w prosty sposób ją wywołać.

Jak zrobić zdjęcie do dokumentu