2906.20

Dziennik podróży - oryginalna pamiątka z wakacji

Autor:

Monika

Era fotografii cyfrowej daje nam niesamowite możliwości zapisywania wspomnień. Nie ogranicza nas ilość klatek na kliszy fotograficznej, ani dostępność wysokiej klasy sprzętu fotograficznego.

0505.20

Jak wykorzystać zdjęcia na prezent?

Autor:

Monika

Dostałeś zaproszenie na imprezę urodzinową, ślub lub po prostu zbliża się ważna okazja i znowu stajesz przed dobrze znanym dylematem - jaki tym razem prezent wręczyć? Bo ile razy można kupić butelkę wina? Kwiatki też się już nieco przejadły.

0304.20

Kolaż ze zdjęć na prezent

Autor:

Monika

Przeglądając popularne serwisy społecznościowe na pewno zauważyłeś, że wiele osób rezygnuje z publikowania pojedynczych zdjęć na rzecz kolażu.

Czym zatem jest kolaż?

2503.20

Pielęgnujmy fotograficzną tradycję

Autor:

Monika

W ostatnim czasie bardzo popularne na Facebooku stało się dodawanie zdjęć z młodości. Czarno- białe fotografie opanowały nasze tablice w geście podejmowanego wyzwania. Mogliśmy zobaczyć naszych przyjaciół, znajomych w niezwykłym otoczeniu.

1311.19

Co podarujesz w te Święta?

Autor:

Monika

Święta, imieniny, urodziny, dzień nauczyciela lub bez okazji. Lubimy dawać prezenty. Uwielbiamy patrze na reakcje obdarowywanych. Na uśmiech, łzy wzruszenia, na znak, że spełniliśmy czyjeś marzenie.

0711.19

Mamy pomysł na świąteczny prezent!

Autor:

Monika

Niebawem święty Mikołaj odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci. Czerwone sanie zaprzężone w renifery przemierzą grudniowe niebo, a pod choinką znajdziemy tuziny wyjątkowych prezentów.

2910.19

Halloween czy Wszystkich Świętych?

Autor:

Monika

Każdego roku niczym bumerang powraca problem: czy powinniśmy czcić Dzień Wszystkich Świętych czy poddać się urokom Halloween.
Pogodzenie obydwu tych świąt/obrzędów jest nierealne.

1410.19

Jesienne wspomnienia warte uwiecznienia

Autor:

Monika

Złota polska jesień. Kolorowe liście spadają z drzew, dni stają się chłodniejsze. Podmuchy wiatru przejmują dotkliwie. Coraz częściej staramy się pozostać w domu, delektując się kubkiem gorącej herbaty z cytryna i goździkami.

Oceniło nas już 5768 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.