0112.20

3 sposoby na zapakowanie zdjęć na prezent

Autor:

Monika

Zdjęcia na świąteczny prezent dla najbliższych? To świetny wybór! Taki prezent to skarbnica uśmiechu, radości, dobrej zabawy, a także wzruszeń. Na pewno będzie on wyjątkowy i niepowtarzalny.

2611.20

Jaki prezent na Święta? 3 pomysły na prezent ze zdjęć

Autor:

Monika

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi „prezentowy zawrót głowy”. Co roku ten sam problem – jaki prezent na święta wybrać? Co ucieszy bliską osobę?

2311.20

Jak wykorzystać zdjęcia w świątecznym prezencie DIY?

Autor:

Monika

Żyjemy w mocno cyfrowych czasach, gdzie prym wiodą media społecznościowe i łatwy dostęp do usług. Każdego dnia w smartfonach pojawiają się nowe fotki, które uwieczniają wyjątkowe chwile.

1011.20

Rodzinna sesja zdjęciowa, dlaczego warto się na nią zdecydować?

Autor:

Monika

Ach, jak te dzieci szybko rosną! Piętno czasu odcisnęło swój ślad na twarzy męża, a wokół zatroskanych oczu małżonki coraz wyraźniej rysują się zmarszczki. Takie myśli przychodzą do głowy w nostalgicznych chwilach zadumy.

0211.20

Album na zdjęcia wsuwane, wklejane? Doradzamy jak najlepiej przechowywać odbitki

Autor:

Monika

Chyba nie ma domu, w którym stara poczciwa tradycja kolekcjonowania zdjęć do reszty zaginęła. Pomimo tego, że urządzenia cyfrowe skutecznie wyparły papierową fotografię, dziś jak na dłoni widać powrót do tej pięknej tradycji.

2110.20

Zrób sobie selfie – pstryk i umiesz!

Autor:

Monika

Selfie – to słowo, które w XXI wieku słyszał chyba każdy z nas. Zdjęcie robione najczęściej z telefonu, z tzw.

1210.20

Jesteś influencerem? Współpracuj z nami!

Autor:

Monika

Niedawno na naszej stronie pojawiła się zupełnie nowa zakładka Strefa Influ. Została ona stworzona z myślą o wszystkich osobach, które prowadzą konta w mediach społecznościowych i chcą nawiązać z nami współpracę.

3009.20

Najpiękniejsze zdjęcia 2020

Autor:

Monika

Wiemy, że jesteście zdolnymi fotografami. Dlatego dzisiaj nie tylko zainspirujemy Was najpiękniejszymi zdjęciami 2020 roku, ale także powiemy, w jakich konkursach Wy nadal możecie wziąć udział!

Oceniło nas już 6910 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.