1309.21

Kreatywne tło do zdjęć. Zrób to sam!

Autor:

Paulina

Dobre zdjęcie składa się z kilku ważnych elementów. Jednym z nich jest tło. To baza i fundament każdej fotografii, który dodatkowo podkreśla charakter i klimat. Chcesz mieć fajne tło do zdjęć? Nie musisz inwestować dużo pieniędzy.

0609.21

Jak zrobić pamiątkowy album z wakacji? 3 pomysły DIY

Autor:

Paulina

Beztroskie letnie dni upłynęły w okamgnieniu i w każdej szkole wybrzmiał już dźwięk pierwszego dzwonka. Z uśmiechem na ustach powracasz do zdjęć, które przywołują najlepsze letnie wspomnienia. Czy wiesz, jak zachować na dłużej te piękne chwile?

0309.21

Wakacje z aparatem - co musisz ze sobą zabrać?

Autor:

Paulina

Przerwa wakacyjna to idealny moment na rozwinięcie swoich fotograficznych umiejętności. Wyjazd nad morze, w góry czy za granicę sprzyja pogłębianiu tej pięknej pasji, bez względu na stopień zaawansowania.

3008.21

Jak zrobić dobre zdjęcia pod wodą?

Autor:

Pulina

Niektóre fotografie przyciągają wzrok bardziej od innych. Niewątpliwie do takich fotek zaliczają się zdjęcia pod wodą, które są wyjątkowo ciekawe i efektowne.

2708.21

Pierwszy dzień szkoły - zrób sobie zdjęcie na rozpoczęcie roku szkolnego

Autor:

Paulina

Nareszcie! Po całym roku spędzonym na nauce zdalnej zasiądziesz w szkolnej ławce, spotkasz się z rówieśnikami i ujrzysz znajome, nauczycielskie twarze. Pierwszy dzień szkoły 2021 będzie zatem niezwykłym wydarzeniem!

2308.21

Zaplanuj wakacyjny rodzinny piknik. Polecamy najpiękniejsze miejsca w Polsce.

Autor:

Paulina

Lato sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Podobnie jak większość rodaków, zapewne chętnie spędzasz weekendy przy grillu lub wraz z rodziną czy znajomymi przemierzasz szlaki rowerowe.

2008.21

Wakacje z fotografią - wypoczywaj i rozwijaj swoją pasję na kursach fotografii

Autor:

Paulina

Urlop w środku lata to idealny czas na wypoczynek. Kąpiele słoneczne, piesze wędrówki i poznawanie nowych miejsc – to wszystko pomaga zregenerować się po intensywnym wysiłku w pracy.

1608.21

Wykorzystaj złotą godzinę w fotografii

Autor:

Paulina

Każdy fotograf ma swoje zdanie i tricki na robienie świetnych zdjęć. Jednak wszyscy są zgodni co do jednego – najlepsze sesje plenerowe odbywają się w tak zwanej złotej godzinie.

Oceniło nas już 7418 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.