NAM LIBERO TEMPORE, CUM SOLUTA NOBIS EST ELIGENDI OPTIO CUMQUE NIHIL IMPEDIT QUO MINUS

main image

Ostatnie posty

Najnowsze wpisy

13/11/2017
mpuc

Wyrażenie “galeria fotografii” może kojarzyć się z wizytą w muzeum czy miejskich centrach kultury. Ramy, sztalugi - a na nich profesjonalnie wykonane fotografie pewnego artysty.  Nie musi tak być - otwórz swoją prywatną, domową galerię.

24/10/2017
mpuc

Nigdy wcześniej w historii nie gromadziliśmy większej ilości zdjęć. Każde wydarzenie w naszym życiu: rodzinne uroczystości, spotkania z rodziną i znajomymi, czy zwykłe codzienne sytuacje zostają uwiecznione  przez nas na zdjęciach.

24/09/2017
mpuc

Zazwyczaj swoje odbitki wklejasz do tradycyjnego albumu, wkładasz do ramek lub przechowujesz w pudełku. Aby zapełnić pustą ścianę w sypialni czy salonie wieszasz zegar lub obrazy.

05/09/2016
admin

Każdy z nas nie raz spotkał się z sytuacją, że chciał wyróżnić jedno ze swoich najlepszych zdjęć. Najłatwiej jest to zrobić, wywołując go na innym formacie. Często uchwycony kadr nie pasuje do konkretnego formatu. Dlatego u nas możecie dopasować format odbitki do Swojego zdjęcia, a nie odwrotnie.

 

05/09/2016
admin

Nie raz chwaliliśmy się tym, że mamy aż 6 rodzajów papieru fotograficznego do wyboru. Pewnie zastanawialiście się, czym one się różnią.

Na początek wprowadźmy podział na dwie grupy: papier standard, papier premium

Wpisy z miesiąca

Zapisz się do newsletter

Facebook

Najnowsze porady

05/09/2016
admin

 

Sezon wakacyjny często przynosi potrzebę zrobienia aktualnego zdjęcia. Czy to do paszportu, do prawa jazdy czy dowodu osobistego. Wizyta u profesjonalnego fotografa wiąże się z kosztem kilkudziesięciu złotych, nie wspominając o poświęconym czasie. Przygotowaliśmy dla was poradnik, jak samodzielnie wykonać fotografię i w prosty sposób ją wywołać.

Jak zrobić zdjęcie do dokumentu