NAM LIBERO TEMPORE, CUM SOLUTA NOBIS EST ELIGENDI OPTIO CUMQUE NIHIL IMPEDIT QUO MINUS

main image

Najnowsze wpisy

26/04/2018
mpuc

Masz dużo zdjęć i zastanawiasz się co zrobić z odbitkami trzymanymi w szufladzie lub starym pudle po butach? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak je właściwie przechowywać, aby mieć pewność, że są bezpieczne.

26/04/2018
mpuc

Jakie masz plany na majówkę? Jeśli chcesz się ruszyć z kanapy na wiosenne wojaże z aparatem w ręku to czytaj dalej.

05/04/2018
mpuc

 

Zdjęcia w moim smartbooku są trochę za ciemne. Proszę wydrukować je tak, żeby wyglądały dokładnie jak na moim monitorze.

26/03/2018
mpuc

Czy Tobie też zapach świeżo wypranych firanek kojarzy się z pierwszym podmuchem wiosny? Jak co roku w marcu, kiedy w końcu słońce zaczyna nieśmiało przebijać się zza chmur wpadamy w szał wiosennych porządków.

16/03/2018
mpuc

Na udane ślub i wesele składa się wiele istotnych elementów. Każda Para Młoda, która planuje swój ślub nie może zapomnieć o organizacji dobrej muzyki czy smacznym jedzeniu z pięknym wystrojem stołów.

wybór fotografa na ślub

Wpisy z miesiąca

Zapisz się do newsletter

Facebook

Najnowsze porady

05/09/2016
admin

 

Sezon wakacyjny często przynosi potrzebę zrobienia aktualnego zdjęcia. Czy to do paszportu, do prawa jazdy czy dowodu osobistego. Wizyta u profesjonalnego fotografa wiąże się z kosztem kilkudziesięciu złotych, nie wspominając o poświęconym czasie. Przygotowaliśmy dla was poradnik, jak samodzielnie wykonać fotografię i w prosty sposób ją wywołać.

Jak zrobić zdjęcie do dokumentu