2109.20

Pudełko ze zdjęciami – pomysł na prezent na Dzień Chłopaka!

Autor:

Monika

Szukasz prezentu na Dzień Chłopaka. Czegoś niezbyt dużego – to bardziej drobny podarunek niż prezent, ale też nie całkiem małego – czekolada ze sklepu nie wystarczy. Zbierz zdjęcia z różnych okazji. My powiemy Ci, co zrobić dalej!

1409.20

Za co kochamy odbitki wielkoformatowe?

Autor:

Monika

Czasami wystarczy wymienić jeden element, by odmienić całość. Celowo nie mówimy, że wystarczy wymienić jeden MAŁY element, bo tym razem mamy na myśli wcale niemałe elementy. Chodź, pokażemy Ci, za co kochamy odbitki wielkoformatowe.

0209.20

Wyjdź z domu i ciesz się słońcem, póki jeszcze jest!

Autor:

Monika

10 wskazówek jak fotografować słońce

Cieszmy się słońcem, póki jeszcze niemal codziennie je mamy. Za niedługo zapadniemy w sen zimowy i...zostaną nam tylko zdjęcia.

2708.20

3 kroki do fajnych zdjęć z wakacji

Autor:

Monika

Trzy kroki dzielą Cię od zrobienia fajnych zdjęć z wakacji. Przeprowadzimy Cię przez każdy z nich i obiecujemy – wcale nie będzie trudno. Dasz radę, nawet jeśli jesteś początkującym fotografem!

2906.20

Dziennik podróży - oryginalna pamiątka z wakacji

Autor:

Monika

Era fotografii cyfrowej daje nam niesamowite możliwości zapisywania wspomnień. Nie ogranicza nas ilość klatek na kliszy fotograficznej, ani dostępność wysokiej klasy sprzętu fotograficznego.

0505.20

Jak wykorzystać zdjęcia na prezent?

Autor:

Monika

Dostałeś zaproszenie na imprezę urodzinową, ślub lub po prostu zbliża się ważna okazja i znowu stajesz przed dylematem - jaki tym razem prezent wręczyć?

0304.20

Kolaż ze zdjęć na prezent

Autor:

Monika

Przeglądając popularne serwisy społecznościowe na pewno zauważyłeś, że wiele osób rezygnuje z publikowania pojedynczych zdjęć na rzecz kolażu.

2503.20

Pielęgnujmy fotograficzną tradycję

Autor:

Monika

Tradycyjne, wywołane zdjęcie w albumie to wciąż bardzo popularny temat. Mimo, że w świecie całkowitej cyfryzacji większość ujęć przechowujemy w pamięci telefonu, to jednak nadal warto te najlepsze zdjęcia wywoływać w formie tradycyjnej.

Oceniło nas już 6211 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.