Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Wakacje czas zacząć

Urlop w egzotycznym kraju, na lazurowym wybrzeżu lub złotej plaży z drinkiem z palemką w ręku. A może słodkie lenistwo na działce w otoczeniu przyrody popijając lemoniadę z limonką i miętą. Być może urlop wakacyjny jest dopiero przed Wami, zastanawiacie się jak spędzić ten czas by naładować baterie na cały rok ciężkiej pracy. A może właśnie teraz rozkoszujecie się czasem tylko dla siebie.


Istotne jest miejsce

Miejsce urlopu zawsze jest rozsądnie wybierane, z uwzględnieniem domowego budżetu. Być może na urlop wakacyjny zbieraliście przez kilka ostatnich miesięcy, lub planujecie spontaniczne wyjazdy nieopodal miejsca swojego zamieszkania nie obciążające zbytnio portfela.

Lubimy jednak przebywać w miejscach, w których czujemy się dobrze, które nas relaksują i pozwalają na chwilę odpoczynku.

Chętnie uwieczniamy takie wspaniałe wakacyjne lenistwo aparatem, telefonem, by móc powrócić do wspomnień, zapamiętać na dłużej odwiedzone kraje, zapamiętane sytuacje.

Do takich zdjęć miło jest wrócić, wspaniale się je ogląda, bo wywołują pozytywne wspomnienia.


Bardzo ważne z kim

Z rodziną, przyjaciółmi, z narzeczonym, chłopakiem. Urlop powinniśmy spędzać z tymi, których kochamy, którzy dają nam radość, przy których możemy być sobą. Bez zbędnych spięć, bez makijażu, bez pośpiechu za to z uśmiechem, poczuciem szczęścia i w przekonaniu, że jesteśmy w dobrym miejscu z właściwymi osobami.

wakacje

 

Ważny jest czas

Niektórym wystarczy weekend. Inni wolą kilkudniowe lub kilkutygodniowe wypady. Istotne abyśmy sami zdecydowali ile czasu potrzebujemy, by nasz organizm się zregenerował, by nabrał sił na realizowanie codziennych zadań.


Co po urlopie?

Pozostają nam wspomnienia - zachowane w telefonie lub aparacie przepełnionym od nadmiaru zdjęć i filmów. By nie stracić wakacyjnych wspomnień warto je zachować na błyszczącym lub matowym papierze fotograficznym. Gdy spotkamy się ponownie z bliskimi będziemy mogli wspominać te chwile spędzone w najlepszym towarzystwie.

Zdjęcia z wakacji możecie wywołać teraz szybciej i prościej. Wystarczy wybrać te, które Wam się najbardziej podobają i przesłać je do nas. Za pomocą prostej aplikacji on-line wykonacie odbitki w kilku prostych krokach. Szczegółową instrukcję znajdziecie TUTAJ.


Życzymy wspaniałych wakacji i wyjątkowych wspomnień.

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.