Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Jesteś influencerem? Współpracuj z nami!

Niedawno na naszej stronie pojawiła się zupełnie nowa zakładka Strefa Influ. Została ona stworzona z myślą o wszystkich osobach, które prowadzą konta w mediach społecznościowych i chcą nawiązać z nami współpracę. Jeżeli jesteś zainteresowany promowanie naszych produktów, koniecznie czytaj dalej.

influ2


W jaki sposób promować nasze produkty?


Aby rozpocząć współpracę musisz prowadzić konto, które obserwuje min. 1000 osób. Jeżeli posiadasz taką liczbę followersów i chciałbyś promować nasze produkty to dodaj zdjęcie wraz z hasztagiem #FotoLabChallenge. Możesz zamieścić je na swoim profilu lub relacji. To Ty decydujesz w jaki sposób to zrobisz.
Ważne jest dla nas również to, abyś zachęcał swoich obserwatorów do wywołania odbitek u nas. W swoich wpisach nie zapomnij także o załączeniu linku do naszej strony i oznaczeniu naszych profili w mediach społecznościowych.
Chcemy również mieć możliwość udostępniania opublikowanych przez Ciebie zdjęć, więc bardzo zależy nam na tym, aby otrzymać od Ciebie zgodę na wykorzystanie dodawanych przez Ciebie treści.


Co otrzymasz w zamian?


Współpraca z nami jest na zasadach barteru. W zamian za promowanie naszych produktów i polecanie ich wśród Twoich obserwatorów - otrzymasz od nas pakiet 100 darmowych odbitek 10x15, które wyślemy do Ciebie za 0 zł.
Dodatkowo oferujemy Ci także indywidualne kody rabatowe, które zostaną stworzone tylko i wyłącznie dla Ciebie. Jeżeli wspólnie uznamy, że nasza współpraca jest owocna - w przyszłości nie wykluczamy, że możesz zostać także stałym Ambasadorem naszej marki.


Jak rozpocząć współpracę?


Zacznij od napisania do nas krótkiego maila na adres: influ@fotolab.pl. W treści napisz kilka słów o sobie i nie zapomnij dodać linków do swojego profilu. W naszych wiadomościach wspólnie ustalimy wszelkie zasady naszej współpracy oraz chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

influ3


#FotoLabChallange - pokaż co kryją Twoje dyski!


Zastanawiasz się jakie treści dodać w ramach naszej współpracy? Zachęcamy Cię do pokazania na swoim profulu co kryją Twoje dyski. Odnajdź w swoim domu stare zapomniane płytach czy pendrivach i zobacz jakie skarby na nich znajdziesz.
Odnalezione zdjęcia opublikuj na swoim profilu i podziel się nimi ze swoimi obserwatorami. Być może dzięki temu pokaż się im z zupełnie innej strony, której wcześniej nie widzieli i pozytywnie ich zaskoczysz.
Pamiętaj także, aby zachęć swoich followersów, aby zrobili to samo. Sprawdzili jakie zdjęcia kryją się na ich starych dyskach, a najlepsze znaleziska zachowali w formie odbitek, które wywołają na naszej stronie.

Sprawdź naszą zakładkę Strefa Influ>>

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.