Pielęgnujmy fotograficzną tradycję

W ostatnim czasie bardzo popularne na Facebooku stało się dodawanie zdjęć z młodości. Czarno- białe fotografie opanowały nasze tablice w geście podejmowanego wyzwania. Mogliśmy zobaczyć naszych przyjaciół, znajomych w niezwykłym otoczeniu. W oddali maluch, rower składak, mała dziewczynka na trzepaku przed blokiem. Zdjęcia te przywiodły niezwykłe, beztroskie wspomnienia. Fotografie wykonane przez naszych rodziców, wujków, którzy w ten sposób zatrzymywali na lata piękne momenty.

aparat

Dzisiaj w świecie powszechnej cyfryzacji często zapominamy, lub w pośpiechu dnia codziennego nie utrwalamy niezwykłych rodzinnych momentów. A jeśli już to czynimy, nasze zdjęcia lądują na dyskach komputerów i nie wracamy do nich zbyt często. O ile wygodniej jest wziąć do ręki papierowa fotografię i przyglądając się szczegółom wspominać ten dany wyjątkowy moment.

zdj

Znaleźliśmy się obecnie w innej rzeczywistości. Zostaliśmy zobligowani do zadbania o najbliższych, pozostania w domu. Być może to jest czas by zebrać najlepsze momenty z całego roku lub nawet lat poprzednich i wywołać fotografie, by móc wspólnie usiąść i przy ciepłym kubku kakao wspominać narty w Zakopanem, wakacje nad morzem, lub naukę jazdy na rowerze naszej pociechy.

Wybierzmy zdjęcia, pielęgnujmy tradycję, wywołajmy odbitki w ulubionym formacie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty rabatowej dostępnej tutaj >>

Zaangażujcie w to przedsięwzięcie całą rodzinę. Niech także dzieci wybiorą zdjęcia, które zechcą umieścić w ramce w pokoju lub przyczepić na tablicy korkowej na ścianie. Miłej wspólnej zabawy.

 

 

Oceniło nas już 6173 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.