Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Stwórz coś wielkiego!

Czy warto dzisiaj wywoływać zdjęcia?

Nigdy wcześniej w historii nie gromadziliśmy większej ilości zdjęć. Każde wydarzenie w naszym życiu: rodzinne uroczystości, spotkania z rodziną i znajomymi, czy zwykłe codzienne sytuacje zostają uwiecznione przez nas na zdjęciach. Chwalimy się nimi i udostępniamy je masowo na Facebooku i Instagramie kilkoma kliknięciami. Nasze dyski, karty pamięci, płyty i pendrivy pękają dosłownie w szwach od dużej ilości zdjęć. A teraz zastanów się i odpowiedz sobie szczerze na pytanie:

CZY WRACASZ DO NICH TAK CHĘTNIE JAK DO ODBITEK?

Czy po całym dniu w pracy przed monitorem masz ochotę na odgrzebywanie starych folderów z tysiącami zdjęć? No właśnie. Wiemy, że masa Twoich zdjęć leży gdzieś zapomniana i nie wiesz tak naprawdę gdzie je zapisałeś. Obiecujesz sobie, że w końcu zrobisz porządki na dysku, ale ciągły brak czasu powoduje nieustanne przekładanie tego na później i nic nie jest w stanie Cię wystarczająco zmotywować. Może się wydawać, że w tych czasach nie ma już potrzeby wywoływania zdjęć. Otaczamy się na co dzień sprzętem, który pozwala na ich wyświetlanie: komputery, smartfony, tablety... Czy zatem wywoływanie zdjęć ma jeszcze sens? Oto 5 powodów, dla których warto przelać wspomnienia na papier:

TRWAŁOŚĆ

Zalany aparat, uszkodzony telefon, zepsuty dysk Twojego komputera - znasz to? Wyobraź sobie, że straciłeś wszystkie swoje zdjęcia. Zdjęcia z wakacji, urodzin Twojego dziecka, imprezy firmowej, Twojego wesela: wszystkie wspomnienia jakie gromadziłeś przez lata przepadły. Złość, panika, a na końcu śmiech przez łzy, bo wspomnienia, które tak skrzętnie kolekcjonowałeś ulotniły się na zawsze. Pamiętaj, odbitki, które będą prawidłowo przechowywane są w stanie przetrwać ponad 100 lat.

papierowe zdjęcie

TRADYCJA

Oglądanie zdjęć na papierze angażuje więcej zmysłów: odbitki widzimy i dotykamy. Zdjęcia wyświetlane na ekranie niestety nie skupiają na sobie tyle uwagi co wydrukowane zdjęcia. Twoja Babcia na pewno nie umiałaby skierować swojej uwagi na oglądaniu większej ilości ujęć na świecącym monitorze. Przypomnij sobie Wasze wspólne wieczory w dzieciństwie z wielkim, starym pudłem pełnym odbitek: z każdym zdjęcie wiązała się inna, piękna historia.

zdjęcie na papierze

WYGODA

Tradycyjne wywoływanie zdjęć jest formą ponadczasową - zawsze możesz sięgnąć po wspomnienia, bo nie potrzebujesz do tego zasilania, komputera lub dostępu do internetu. Bierzesz do ręki album z odbitkami czy naszego smartbooka - zdjęcia oglądasz kiedy i gdzie Ci się podoba, nic Cię nie ogranicza. Wygodnie też popatrzeć na zdjęcie na papierze i mieć pewność, że kolory nie są przekłamane. Nie każdy ma skalibrowany monitor, prawda?

kolorystyka odbitek

ODBITKOWE DEKORACJE

Wywołane zdjęcia dają nam również możliwość udekorowania ścian, blatów biurek, regałów. Ułożone w dowolny przez nas sposób, wkomponowane w wystrój wnętrza będą idealnym dodatkiem jak i powracającym wspomnieniem. Możesz przecież zapełnić pustą ścianę dużą odbitką 30x90 lub postawić zwykłą ramkę w tradycyjnym formacie 10x15.

odbitki jako dekoracja

Zobacz też: Odbitkowe dekoracje - zainspiruj się!

PREZENT I NISKA CENA

Odbitki to idealny prezent dla kogoś bliskiego. Wspólnie spędzony czas mógł zostać przez Was uchwycony na zdjęciach. Wywołaj komplet Waszych wspomnień, włóż je do pudełka i udekoruj wstążką. Powspominajcie razem! A to przecież niewiele kosztuje. Zakup odbitek to skromny wydatek i możliwość zamówienia online.

zdjęcia w prezencie

Chcemy zaprosić Cię do złożenia zamówienia: uwolnij swoje wspomnienia z telefonu i kart pamięci i przelej je na papier. Wywołaj zdjęcia w różnych rozmiarach, na ulubionym papierze i ciesz się wspomnieniami dłużej. Nie pozwól, aby Twoje zdjęcia zostały zapomniane i przepadły w otchłani dysku:)

Źródło zdjęć: https://unsplash.com

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.