Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Odbitki zdjęć

Zdjęcia naświetlane czy drukowane – poznaj metody druku zdjęć 

Czasy, kiedy zanosiło się klisze z aparatu do fotografa, już dawno minęły. Dziś każdy, kto ma aparat lub dobrej jakości smartfon, może w kilka chwil stać się posiadaczem serii pięknych zdjęć. Aby jednak wspomnienia nie pozostały jedynie zaniedbanym folderem na dysku komputera, warto wykonać odbitki, po które można sięgnąć w każdej chwili. 

Wydrukowane odbitki

Czym różni się odbitka od zdjęcia? 

Wiele osób zamiennie używa terminów odbitka oraz zdjęcie, twierdząc, że te określenia oznaczają do samo. Warto uporządkować swoją wiedzę, by na przyszłość nie mylić pojęć, które mogą wprowadzić kogoś w błąd. 

Zdjęcie jest efektem pracy drukarki, której zadaniem jest pokrycie tuszem dedykowanego podłoża. Może być to papier fotograficzny, powierzchnia z tworzywa sztucznego, tkanina. Odbitka z kolei to produkt, który jest efektem działania maszyny naświetlającej. Proces ten również odbywa się z udziałem papieru fotograficznego, a rezultatem naświetlania jest wierne odwzorowanie kolorów, ostrość i głębia kadru. W pracowni Fotolab korzystamy właśnie z takich maszyn naświetlających, dbając o wysoką jakość Twoich odbitek. :) 

Wywoływanie zdjęć

Wywoływanie zdjęć w domowym zaciszu 

Czy drukowanie zdjęć w warunkach domowych jest dobrym rozwiązaniem? Ta opcja ma swoich zwolenników, jednak regularny wydruk zdjęć w dużych ilościach nie należy do najtańszych. O wiele bardziej opłaca się wywoływanie zdjęć w profesjonalnej pracowni, gdzie każda odbitka kosztuje kilkadziesiąt groszy. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości zdjęć, wybierz Fotolab i zamów odbitki online. Im więcej odbitek, tym niższa cena! 

Amatorom fotografii, którzy ograniczają się do druku kilku zdjęć co jakiś czas, poleca się zakup dobrej drukarki atramentowej i wysokiej klasy papieru fotograficznego. Druk zdjęć w domowych warunkach również może zakończyć się sukcesem, prezentując zadowalającą jakość gotowych kadrów. Posiadacze drukarek atramentowych muszą jednak pamiętać, że dysze drukarki muszą być regularnie czyszczone i użytkowane. W przeciwnym razie tusz może zaschnąć, narażając właściciela na straty i dodatkowy koszt. 

Naświetlanie zdjęć

Odbitki zdjęć – szybko i wygodnie w Fotolab 

Chcesz zgłębić temat fotografii? Dowiedz się, jak wyglądało wywoływanie zdjęć kiedyś i dziś. Osiągnięcia współczesnej technologii na szczęście obchodzą się bardzo łaskawie z tymi, którzy oczekują świetnej jakości zdjęć w krótkim czasie. Teraz już nie musisz czekać tygodnia, aby fotograf wywołał Twoje kadry. Załatw wszystko bez wychodzenia z domu w zaledwie kilka chwil. 

Kolekcjonujesz zdjęcia cyfrowe? Świetnie się składa – zespół Fotolab to pasjonaci fotografii, dla których branża nie ma żadnych tajemnic. Odbitki, które opuszczają naszą pracownię, naświetlane są na sprzętach japońskiej marki Noritsu, która jest liderem wśród sprzętów fotograficznych. Zdecyduj się na wywołanie zdjęć w Fotolab, a zachwyci Cię ich jakość oraz trwałość. 

Naświetlone odbitki zdjęć

Papierowe odbitki jako cenne wspomnienia 

Postęp technologiczny sprawił, że każdego dnia w galerii smartfonów pojawiają się miliony zdjęć. Chcesz zabezpieczyć się przed utratą cennych wspomnień i mieć je zawsze w papierowej formie? Postaw na dobrej jakości odbitki naświetlane na nowoczesnych fotolabach. Zamawiając je u nas, możesz zdecydować się na papier błyszczący lub matowy, a także w wersji premium lub na papierze jedwabnym, które nadadzą Twoim kadrom szlachetności. 

Skorzystaj z darmowych efektów kolorystycznych i ciesz się kadrami w nowej odsłonie. Zdjęcia czarno-białe, sepia, a może podbicie kolorów? W Fotolab masz pełną dowolność! Jeśli chcesz poprawić jakość swoich zdjęć, skorzystaj z opcji inteligentnej korekcji. Wszystkiego dokona za Ciebie nasz system Perfectly Clear, który rozpozna obszary wymagające korekty i poprawi je za Ciebie. 

Dodatkowo możesz zdecydować się na jeden z trzech sposobów kadrowania. Co wybierzesz – stylowe zdjęcia w białej ramce, klasyczne fotografie bez obramowania czy ujęcia w pełnym kadrze? Dokonaj efektownych zmian kilkoma kliknięciami myszki i zachowaj najpiękniejsze wspomnienia, do których będziesz wracać o każdej porze. 

Kobieta przegląda zdjęciaWywołane odbitki zdjęć 10x15

 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.