Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zdjęcia panoramiczne

Zdjęcia panoramiczne - sposób na uchwycenie niezapomnianych widoków.

Jakie masz plany na majówkę? Jeśli chcesz się ruszyć z kanapy na wiosenne wojaże z aparatem w ręku to czytaj dalej. Jesteśmy pewni, że podczas swoich podróży nieraz zdarzyło Ci się stać z wielkimi oczami i otwartymi ustami, oczarowany widokiem rozległego krajobrazu.

W tamtej chwili pomyślałeś pewnie co zrobić, żeby ten widok zatrzymać na dłużej, żeby móc podzielić się wrażeniami z bliskimi. Mamy na to pomysł: panoramiczne odbitki w formatach 30x60 cm i 30x90 cm, które pozwalają na uchwycenie większej ilości szczegółów.

zdjęcia horyzontalne

Odbitki 30x60 i 30x90

Zdjęcia panoramy są stworzone dla osób, które chcą wywołać odbitki miejskich krajobrazów lub górskich pejzaży. Definiując pojęcie zdjęcia panoramicznego jest to zdjęcie obejmujące zasięgiem ogromną przestrzeń. Tym właśnie wyróżniają się od standardowych formatów odbitek takich jak 10x15 i 15x21, że mogą pokazać świat w sposób nieosiągalny dla zdjęć robionych w klasycznych formatach.

jak robi się zdjęcia panoramiczne

Jak zrobić zdjęcie panoramiczne?

Jeśli chciałbyś spróbować zrobić zdjęcie panoramę i przy okazji nie obciążyć znacznie swojego domowego budżetu zacznij od tworzenia panoram z pojedynczych fotografii. To takie cyfrowe "sklejanie" kilku mniejszych zdjęć w znacznie większy widok. Chociaż dzisiejsze cyfrówki można powiedzieć, że radzą sobie z robieniem panoram i jest to tylko dopełnienie ich innych możliwości. Nie musisz od razu fotografować sztormu albo tornada. Na samym początku wystarczy, że spróbujesz sfotografować bliskie Tobie okolice i to będzie bezpieczna i jednocześnie odpowiednia sceneria na rozpoczęcie przygody ze zdjęciami panoramicznymi.

zdjęcia panoramy

Wywoływanie zdjęć panoramicznych online - najtaniej z Fotolab!

Górskie widoki, nadmorskie plaże z zachodzącym słońcem czy powoli zasypiające miasto. Zdjęcia panoramiczne pozwolą Ci poczuć się tak, jakbyś stał właśnie tam obok fotografa w momencie robienia zdjęcia. Stosunek boków zdjęcia umożliwia przedstawienie szerokiego kadru oraz zachowanie dużej szczegółowości zdjęcia. Nie ograniczaj się tylko do pospolitych odbitek 10x15 czy 15x21. Wypróbuj czegoś nowego i zamów odbitki w wersji premium o gramaturze 235 g/m2 lub metallic o gramaturze 250 g/m2, które zagwarantują odpowiednią sztywność i jakość Twojej odbitki. Przekonaj się na własnej skórze o jakości naszych odbitek i cenach najniższych w sieci.

Źródło zdjęć: https://www.unsplash.com

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.