Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Kobieta przy choince z telefonem

Podsumowanie roku 2022 – przenieś Instagram do realu 

Nadszedł czas, w którym wirtualna rzeczywistość zazębia się z tym, co realne. W mediach społecznościowych na bieżąco pojawiają się zdjęcia, by informować odbiorców o aktywności, pochwalić się dokonaniami oraz sukcesami. Koniec roku coraz bliżej, zatem warto zastanowić się, jak zrobić jego podsumowanie. Oto nasze propozycje. 

KObieta przy laptopie

Instakrólowa w odbitkach 

Jeśli należysz do osób aktywnych w mediach społecznościowych, Twój profil na Instagramie na pewno przepełniony jest bajecznymi fotkami. Możesz przenieść najlepsze z nich do rzeczywistości, by móc je podziwiać nie tylko w telefonie. Wywołaj odbitki kwadratowe i pozwól sobie na wspomnienia w wielkim stylu. Odbitki 10 cm × 10 cm czy odbitki 13 cm × 13 cm będą prawdziwym hitem – wyglądają jak wyjęte wprost z Instagrama. 

Możesz je wyeksponować na sznurku, specjalnych bloczkach czy za pomocą kolorowych spinaczy, ozdabiając miejsce, w którym mieszkasz. Chcesz poczuć się jak królowa własnej bajki? Komplet kwadratowych odbitek na pewno spełni swoje zadanie. 

Kobieta patrzy w telefon

Jak zrobić podsumowanie roku? 

Każdy rok zostawia po sobie wiele wspomnień, które nie tylko malują w głowie piękne obrazy i radość w sercu, ale są też doskonałym motywatorem do dalszych działań. Utrwal chwile, które nakręcają Cię do biegu i wywołują szeroki uśmiech na twarzy. 

Potrzebujesz inspiracji? Sprawdź 4 pomysły na podsumowanie minionego roku. Najprościej jest zacząć od rozgrzewki, czyli przejrzenia wszystkich zdjęć w galerii telefonu. To prawdziwa skarbnica osobistych wspomnień. Jeśli profesjonalnie robisz zdjęcia dobrym aparatem, skieruj swoje kroki najpierw w stronę karty SD. Podejdź do zadania pozytywnie. Nie chodzi o wyszukiwanie powodów do niezadowolenia – grunt to dobra zabawa i odpowiednie nastawienie. 

Układanie odbitek w albumie

Wyraź sukces zdjęciami 

Możesz podsumować miniony rok w kilku krokach. Wybierz najlepsze zdjęcia – na przykład 5, wywołaj odbitki w jednym formacie i opraw w grube ramy w tym samym kolorze. Osobista galeria sukcesów na jednej ze ścian solidnie zmotywuje Cię do działań na kolejne 12 miesięcy. 

Nie lubisz ograniczeń? Zaprojektuj własny album, w którym zmieścisz kilkadziesiąt fotek. Kup pusty album, który zapełnisz pamiątkowymi kadrami z minionego roku. Ozdabiaj kolejne karty, wpisuj osobiste przemyślenia, uzupełniaj daty, dodawaj aforyzmy i sentencje. Może trzymasz gdzieś bilety z seansu kinowego z siostrą lub suszone liście z jesiennego spaceru z partnerem? Takie akcesoria będą wspaniałym dodatkiem do albumu, nadając zdjęciom sentymentalnej wartości. 

Jak zrobić podsumowanie roku na Instagramie? 

Aktywność w social mediach jest uważana za wyznacznik „być albo nie być”. Osoby, które regularnie wrzucają Instafotki, na pewno będą miały z czego wybierać, tworząc osobiste podsumowanie roku. 

Trend, który zdobywa coraz większą popularność, to kolaż zawierający 9 zdjęć cieszących się największym zainteresowaniem obserwujących. Jak zrobić best nine 2022? To bardzo proste! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło „best nine” i odszukać stronę, która tworzy darmowy kolaż. Po wejściu w witrynę należy podać nazwę użytkownika i poczekać kilka chwil, aż system stworzy efektowny kolaż zdjęć, które stały się hitem na Twoim profilu. W odpowiedzi otrzymasz wygenerowany plik do zapisania, który możesz użyć na Instagramie w osobnym poście. 

Zawieszanie zdjęcia na ścianie

Podsumowanie roku w social mediach – stwórz refleksyjny wpis 

Jeśli masz wielu followersów na swoim instakoncie, możesz wykorzystać okazję, by zainspirować ich do osobistych przemyśleń. Stwórz wpis, który odbije się echem wśród Twojej społeczności. Jak stworzyć takie podsumowanie na Instagramie? Wystarczy zadać sobie kilka kluczowych pytań: 

  • Jakimi trzema słowami mogę określić miniony rok? Pracowity, dynamiczny, szczęśliwy? Już sama odpowiedź będzie dla Ciebie wskazówką do tego, co można poprawić w najbliższych miesiącach. 

  • Czy mam powody do dumy? Nic nie motywuje równie skutecznie jak sukcesy, które doprowadziły Cię do miejsca, w którym się właśnie znajdujesz. 

  • Co jest dla mnie najcenniejszą lekcją tego roku? Wyciągnij wnioski, a dowiesz się, co definiuje Twój sukces. 

Zachęć innych, by poszli Twoim śladem i zrobili własne podsumowanie roku na Instagramie. Taki osobisty rachunek sumienia pozwoli wejść w nowy rok z czystą kartą i kolejnymi planami do realizacji. 

Dekoracja z odbitek zdjęć

Dlaczego warto robić podsumowanie roku? 

Mnóstwo osób unika robienia podsumowania roku z obawy przed refleksjami, które mogą obnażyć nieciekawą prawdę. Nie udało Ci się w tym roku osiągnąć wszystkiego, co było w planie? Nic nie szkodzi! Życie to nie wyścig, w którym na ślepo dążymy do mety. Stawianie przemyślanych kroków wymaga czasu, by działać efektywniej. To jeden z powodów, dla których warto robić podsumowanie roku. 

Taki moment refleksji pozwoli również zweryfikować tegoroczne osiągnięcia i określić potencjał do realizacji dalszych celów. Warto podejść do tematu zupełnie „na luźno”, by bez żadnej spiny sporządzić bilans zysków i strat minionego roku. Świeże spojrzenie pozwoli Ci wyciągnąć wnioski z porażek i docenić wysiłki. Dobrze wiedzieć, na ile Cię stać i gdzie jest kres Twoich możliwości. 

Zabawa w śniegu

 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.