Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

sesja do wygrania

Prezent dla Niej. Profesjonalna sesja fotograficzna.

Jeżeli cierpisz na brak inspiracji, jeśli chodzi o prezent dla dziewczyny, żony, narzeczonej, siostry, mamy i przyjaciółki mamy propozycję nie do odrzucenia: prezent, który jednocześnie może być romantyczny, elegancki i do tego oryginalny. Mowa tu oczywiście o podarowaniu kobiecej sesji fotograficznej bliskiej Tobie kobiecie lub po prostu sobie samej, bo kto powiedział, że nie można robić sobie prezentów? Można, a nawet trzeba ? Efekty sesji zdjęciowej będą wspaniałą pamiątką na całe życie, niezapomnianym przeżyciem i gwarancją uwiecznienia kobiecego piękna na dłużej.

Wygraj darmową sesję

Zacny pomysł na prezent, prawda? Nam też się podoba. Dlatego zorganizowaliśmy zabawę na naszym fanpage’u, gdzie możesz wygrać fotograficzną sesję kobiecą z udziałem profesjonalnej wizażystki! Dla siebie - bo przecież na to zasługujesz lub jako prezent dla swojej siostry, przyjaciółki, mamy... po prostu dla bliskiej Ci kobiety. Mężczyzno! Może Ty sprezentujesz sesję swojej ukochanej? Do dzieła!

 1. Przekonaj nas komentarzem, zdjęciem lub krótkim filmem pod konkursowym postem, że to właśnie Ty lub bliska Ci kobieta zasługuje na ten szczególny prezent. Jesteśmy przekonani, że kreatywności Wam nie brakuje.
 2. Każde zgłoszenie będzie poddane naszej ocenie. Będziemy brać pod uwagę oryginalny i unikalny charakter Twojego zgłoszenia. Wygra to, które będzie naszym zdaniem najbardziej atrakcyjne.
 3. Wygrywa jedna osoba. Możesz wygrać sesję dla siebie lub jako prezent: po prostu przeniesiesz prawo do nagrody na inną osobę, np. na swoją żonę ?
 4. Najważniejsze! Nagroda główna to kobieca sesja fotograficzna z oddaniem 6 portretów w formie pamiątkowych odbitek w formacie 20x30 papier premium oraz zdjęciami w formie cyfrowej na płycie. W skład nagrody wchodzi też: przygotowanie studia, makijaż i ułożenie włosów. Dobór i przygotowanie ubrania do sesji pozostawiamy Tobie.
 5. Sesja odbędzie się pod adresem studia wykonawcy, czyli Fotografia Bardzo Kobieca Katarzyna Cyrulska ul. Marszałkowska 27/35 lok.103 00-639 Warszawa. Pamiętaj, że wygrana nie obejmuje kosztów dojazdu.
 6. Sesja może trwać od 2 do 4 godzin. Rezerwacji terminu dokonuje się z miesięcznym wyprzedzeniem. Termin sesji uzgadnisz sam z Panią Fotograf Katarzyną Cyrulską. Sesja musi odbyć się w ciągu 3 miesięcy od terminu oficjalnego ogłoszenia zwycięzcy. W sesji bierze udział jedna osoba.
 7. Poprzez zgłoszenie wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku nagrodzonej osoby. Przebieg sesji może zostać utrwalony jako krótki, promocyjny film lub/i fotorelacja, które mogą zostać opublikowane na naszym fanpage’u jeśli takowe powstaną.
 8. Konkurs trwa do 14 marca do godziny 17.00. Wyniki postaramy się podać już następnego dnia.
 9. Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj. Udział w konkursie jest równoznaczy z akceptacją regulaminu.

Wykonawca sesji - utalentowana Katarzyna Cyrulska Fotografia Bardzo Kobieca

Dlaczego wybraliśmy Panią Katarzynę? To prawdziwa pasjonatka fotografii kobiecej. Zaczynała od takich usług jak: „Fotografia dla nieśmiałych” i „Coaching wychodzenia z nieśmiałości”. Działa również w Projekcie Metamorfoza – oferującym metamorfozy wizerunkowo-mentalne zakończone sesją fotograficzną. Jesteśmy pewni, że utrwalone kadry z wygranej sesji będą po prostu magiczne. Co tu dużo pisać, zobacz sam co Pani Katarzyna potrafi wyczarować:

 • #fotografiabardzokobieca #fotografiabuduarowa #sesjakobieca #sensualnie #tattoogirl

kobieca sesja fotograficzna

 • #tiulowo #blackwhite #fotografiabardzokobieca #sesjakobieca

fotografia kobieca

 • #sesjakobieca #fotografiabardzokobieca #papieros #women

kobieca sesja plenerowa

Wydaje nam się, że dłużej nie musimy już Cię namawiać. Nie pozostaje nic innego, jak tylko wziąć udział w naszym konkursie. Nic nie tracisz, a nagroda jest przyznasz wyjątkowa. Może to będzie właśnie ten pierwszy raz, kiedy wygrasz?

Autorka zdjęć: Katarzyna Cyrulska.

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.