Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zdjęcie robione telefonem

Najbardziej instagramowe miejsca w Polsce

Media społecznościowe rosną w siłę, a wśród nich bez wątpienia przoduje Instagram. Serwis poświęcony zdjęciom już dawno stał się ulubionym miejscem influencerów, którzy właśnie tam rozpoczęli swoje kariery. Chcesz błysnąć fotkami, które zwiększą popularność Twojego konta? Sprawdź najbardziej instagramowe miejsca w Polsce. 

Zalew Zakrzówek w Krakowie 

Kiedy w 1992 roku zalano stary kamieniołom, nikt nie przypuszczał, że powstanie w tym miejscu najgorętszy punkt w Polsce na instafotki. Zalew szybko zyskał miano małej Chorwacji – biel skał wapiennych nadaje wodzie lazurowej barwy, a całość tworzy idealną kompozycję na instagramową sesję. Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 5 kilometrów od Zamku Królewskiego na Wawelu. Na terenie zalewu powstały pływające baseny, które tego lata będą służyć odwiedzającym jako kąpielisko. 

Zalew Zakrzówek

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie 

Stwierdzenie, że obiekt jest jednym z najczęściej fotografowanych w Polsce, nie jest żadną tajemnicą. Na tle pałacu kultury odbywają się sesje modowe, a influencerzy oraz turyści chętnie pozują do zdjęć przy Placu Defilad. Jeśli chcesz przedstawić na zdjęciach namiastkę warszawskiego luksusu, dobrym pomysłem są odbitki kwadratowe robione na balkonie jednego z pobliskich budynków. Zdjęcie przedstawiające śniadanie na tle najbardziej rozpoznawalnego obiektu w kraju z pewnością zyska mnóstwo lajków. 

Plac Kultury i Nauki

Morskie Oko w Tatrzańskim Parku Narodowym 

Jeśli chodzi o najbardziej fotogeniczne miejsca w Polsce, tylko Morskie Oko może konkurować z warszawskim Pałacem Kultury pod względem popularności. Obiekt znajdujący się na terenie TPN przyciąga miłośników gór i pięknych widoków na Rysy. Sceneria stworzona przez naturę nadaje się nie tylko na Instagrama, ale również do rodzinnego albumu jako odbitki 10x10. Po dotarciu do celu można cieszyć oko dziewiczą przyrodą i misternym klimatem, jaki rysują przed oczami imponujących rozmiarów szczyty. 

Morskie Oko

Molo w Sopocie 

Użytkownicy Instagrama kochają fajne miejsca na zdjęcia i są w stanie poświęcić wiele, by dotrzeć w nie wyłącznie dla kilku kadrów. Sopockie molo wciąż znajduje się w ścisłej czołówce, zwłaszcza w sezonie letnim, który umożliwia wykonywanie pięknych zdjęć na tle zachodzącego słońca. Jeśli lubisz iść pod prąd, wybierz się w to miejsce zimą. Bałtyk skuty lodem i okolica pokryta śnieżnym puchem będą idealną miejscówką na instagramowe kadry. Chcesz utrwalić je w papierowej formie? Wykorzystaj odbitki 13x13, które idealnie oddadzą klimat zdjęć dedykowanych Twoim obserwującym. 

Molo w Sopocie

Zewnętrzna Galeria Neonów we Wrocławiu 

Przy ul. Ruskiej 46 we Wrocławiu znajduje się podwórko rozświetlone neonami, które zyskały dzięki temu drugie życie. Brzmi nadzwyczaj dobrze, prawda? Tak właśnie jest! Galerię Neonów tworzą unikatowe świecidła, które nie miały szans przetrwać w docelowym miejscu – i tak właśnie można sfotografować się na tle świecących szyldów z Grand Hotelu, dawnego kina Dworcowego czy Mody Polskiej. Tę unikalną kolekcję neonów najlepiej podziwiać po zmroku, mając w pamięci, że ocalono je od zezłomowania. 

Galeria Neonow

Ruchome wydmy w Łebie 

Listę TOP instagramowych zdjęć w Polsce zamyka miejsce, które bez wątpienia można zinterpretować jako obiekt o pustynnym, egzotycznym charakterze. Ruchome wydmy znajdują się między Bałtykiem a jeziorem Łebsko, a najwyższa z nich osiąga wysokość 42 metrów. Piaskowe nasypy wraz z horyzontem morza tworzą malowniczy krajobraz, który jest idealny na zdjęcia o każdej porze roku. Wystarczy wdrapać się na szczyt jednej z wydm, by zyskać perspektywę idealną na instagramowy kadr. 

Ruchome wydmy

 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.