Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Wspólny prezent dla Babci i Dziadka na ostatnią chwilę – poznaj nasze propozycje

Weszliśmy w Nowy Rok zdecydowanym krokiem, a wczoraj i dziś obchodzimy kolejne święto. Dzień Babci i Dziadka – dwudniowa uroczystość, w której to ci młodsi w rodzinie rozpieszczają seniorów dobrym słowem, uśmiechem i upominkiem. Chcesz przygotować niecodzienny prezent dla dziadków na ostatnią chwilę? Zajrzyj do Fotolab!

Wspólny prezent dla dziadków, który szczerze ich rozczuli

preznt

Styczeń to miesiąc, w którym niską temperaturę na zewnątrz wynagradzamy rodzinie gorącym sercem i serdecznym uśmiechem. Babcia i dziadek to osoby, dla których Twoja obecność zawsze znaczy więcej, niż myślisz. Niech nadchodzące święto będzie wyrazem wdzięczności za babciną troskę i dziadkową roztropność.
Czy wspólny prezent dla dziadków to dobry pomysł? Oczywiście, choć to kwestia indywidualna. Niektórzy wolą podarować coś każdemu z osobna, inni zaś preferują jeden uniwersalny upominek, który umili dziadkom ten wyjątkowy czas. Ważne, aby każdy prezent był dopasowany do gustu adresata, wywołał falę wzruszenia i sprawił, że w oku zakręci się łezka.

Osobisty prezent dla dziadków na ostatnią chwilę

smartbook


Każdemu zdarza się stracić poczucie czasu w nawale obowiązków. Jeśli i Tobie przyszło organizować upominek na Dzień Babci i Dziadka na kilka dni przed ich świętem, musisz wiedzieć, że jeszcze nie jest za późno. Zainspiruj się produktem z naszej oferty i stwórz osobisty SmartBook  pełen wyjątkowych wspomnień. To poręczna książeczka, która zawiera aż 50 zdjęć w formacie 10x15 cm. Wybierz okładkę spośród proponowanych przez nas wzorów i uczyń prezent osobistym, dodając do niej własny tekst. Takim upominkiem sprawisz dziadkom mnóstwo radości, bo nie ma nic piękniejszego, niż powrót myślami do chwil, które udało się zatrzymać w kadrze.
SmartBook zamówisz u nas bez wychodzenia z domu. Zrealizujemy Twój projekt w ciągu 3 dni i błyskawicznie przekażemy do wysyłki.

Sentymentalny upominek na Dzień Babci i Dziadka

upominek

Znowu przychodzi Ci do głowy pudełko pralin i butelka dobrego trunku? Niech to będzie naprawdę awaryjny zestaw na ostatni dzwonek. Dziadkowie zasługują na odrobinę wysiłku, którego efektem będzie pomysłowy drobiazg radujący duszę i serce.
Zastanów się, co dla dziadków ma teraz największą wartość. Zawsze niecierpliwie wyczekują Twojej wizyty, serdecznego uścisku i kojących słów. Do szczęścia wystarczy im odrobina Twojego czasu i uwagi – reszta to tylko dodatki, które będą miło wspominać. Jeśli chcesz sprawić seniorom przyjemność, zadbaj o upominki o niezwykłej wartości.
Prezent dla babci na Dzień Babci powinien być dopasowany do charakteru. Stylowa chusta, zestaw sojowych świec czy zawadiacka broszka to trafione pomysły dla seniorki. Z kolei fajny prezent dla dziadka na Dzień Dziadka to komplet cygar, prenumerata ulubionego czasopisma czy poręczny kubek.
Cokolwiek wybierzesz, z pewnością uszczęśliwisz swoich dziadków zaskakującym podarunkiem. Nie zapominaj, że niezależnie od wyboru, największym powodem do radości babci i dziadka jest Twoja pamięć i dobry gest z okazji ich święta.

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.