Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

wywoływanie zdjęć retro

Jak zrobić zdjęcie w stylu lat 90-tych?

Kojarzysz serię internetowych memów jeśli to pamiętasz to miałeś prawdziwe dzieciństwo? Bardzo często obrazy te pokazują naszą nostalgię do lat 90, które miały swój wyjątkowy urok i niestety obecnie często tęsknimy za rzeczami, z którymi wtedy spotykaliśmy się na co dzień. Do wspominania jak wiadomo najlepsze są zdjęcia, odbitki - te schowane gdzieś głęboko w pudełku po butach, na strychu. Wróć do nich i poczuj klimat minionej dekady..

stare zdjęcia stare odbitki

Zdjęcia lata 90.

Zdjęcia robione zwykłymi kompaktowymi aparatami, które utrwalały beztroskie wakacje kiedy było się jeszcze dzieckiem mają niepowtarzalny styl. Chciałbyś przenieść się w czasie i zrobić klimatyczne zdjęcie jak w 97? Aplikacja Huji pomoże Ci uzyskać fajny, stary efekt zdjęć jak przed laty - jest idealna jeśli znudziło Ci się robienie standardowych zdjęć.

retro zdjęcie

Efekty retro

Aplikacja imituje stary aparat i zamienia go w starego, dobrego kompakta. Aby oddać ducha lat 90. zdjęciom nadawane drobne wady - charakterystyczne dla tego okresu: typowe rozmazania, zniekształcania obrazu, duży kontrast, prześwietlenia, przesycenie barw i wisienka na torcie: data w kadrze.

aparat kompaktowy

Powrót do czasów analogowych

Poddaj się najnowszym trendom na powrót do analogowego sprzętu i wypróbuj apkę Huji. Wystylizuj swoje zdjęcia na prawdziwy efekt retro i podziel się wrażeniami. Fajnie będzie poczuć się przez chwilę jak w latach 90. - wtedy to było...

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.