Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Jak sprawić by prezent pod choinkę stał się wyjątkowy?

Można powiedzieć, że grudzień jest miesiącem prezentów. Sklepy pękają w szwach od ilość prezentowych propozycji, a my mamy problem z wyborem tego wyjątkowego? Nic dziwnego! Jeżeli zależy nam na czymś unikalnym to nie miejmy nadziei, że znajdziemy to w sieciówkach. I wcale tu nie chodzi o diamenty, czy złoto… Wyjątkowy prezent możemy stworzyć bez dużych wydatków, ale musimy włożyć w niego trochę serca.
Prezent na gwiazdkę musi być magiczny, taki jak cały okres Bożego Narodzenia. Najlepszym sposobem na stworzenie takiego upominku są zdjęcia, które zawsze oddają pozytywne emocje.  Poniżej spodem znajdziecie podpowiedzi, jak sprawić aby prezent na gwiazdkę był wyjątkowy.

Jak wykorzystać odbitki 10x15 do stworzenia prezentu pod choinkę?

prezent zdjęcia

Wykonanie prezentu z pomocą odbitek jest banalnie proste! Wystarczy tylko wywołać najlepsze, według nas zdjęcia, np. w formacie 10x15 a następnie umieścić je w pudełku prezentowym na odbitki , w którym mieszczą się one idealnie i przewiązać wstążką. Złoty kolor wstążki nada całości świątecznego klimatu. Tak przygotowany upominek będzie idealny jako prezent na gwiazdkę dla rodziców. Oczywiście zda egzamin również jako prezent dla seniora na gwiazdkę.
Kolejnym pomysłem na wykorzystanie odbitek 10x15 jest pamiętnik lub notatnik ze zdjęciem, który można wykorzystać jako prezent dla żony na gwiazdkę. Kobiety uwielbiają takie gadżety, a dodatkowe zdjęcie, które przykleimy do okładki nada oryginalności. Żona zdecydowanie ucieszy się z tak przygotowanego przez męża prezentu i z przyjemnością będzie z niego korzystała. Za każdym razem, gdy będzie po niego sięgać by zapisać notatkę pomyśli o swoim ukochanym.

prezent dla dziadka


Odbitki można również włożyć w multiramkę i stworzyć obraz wspomnień. Umieszczając w niej śmieszne, a wręcz zwariowane zdjęcia stworzymy coś, co będzie zawsze wywoływało uśmiech na twarzy. Takie dzieło świetnie sprawdzi się jako prezent dla męża na gwiazdkę. Obdarujemy go wówczas mnóstwem pozytywnych emocji. Niech mąż w ten wyjątkowy, świąteczny czas dostanie od was jeszcze większą dawkę miłości!  

zdjecie w ramce

Smartbook – alternatywa dla tradycyjnych zdjęć

Zdjęcia zawarte w smartbookach na pewno spodobałby się naszej mamie i babci. One przecież uwielbiają zdjęcia na których są ich dzieci czy wnuki, a taka nowoczesna forma zdjęć byłaby idealną alternatywą dla klasycznych albumów. Gwarantujemy, że nowy sposób przechowywania zdjęć, czyli mała książeczka ze zdjęciami zamiast dużego tradycyjnego albumu, przypadnie im do gustu. Dodatkowym atutem smartbooka  jest możliwość wyrywania zdjęć, które później można umieścić na przykład w ozdobnej ramce.
Sami pewnie bylibyśmy zadowoleni z takiego prezentu, który stworzony został specjalnie dla nas. Naprawdę nie trzeba dużo wysiłku ani pieniędzy, aby wywołać u osoby obdarowanej szczery uśmiech na twarzy. A chyba na tym zależy nam najbardziej? Szczególnie w takim pięknym okresie jakim są Święta Bożego Narodzenia.

smartbook prezent na święta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rabatową. Najchętniej wybierane prezenty na Święta w obniżonej cenie znajdziesz tutaj>>

 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.