Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Galeria ścienna bez wiercenia? Jest to możliwe! Odbitki 10x15

Galeria ścienna bez wiercenia? Jest to możliwe!

Zdjęcia na ścianie to prosty i efektowny sposób na to, by puste powierzchnie wreszcie nabrały kameralnego charakteru. Samo wybieranie zdjęć i zakup stylowych ramek to przyjemność w najczystszej postaci. Problem pojawia się, gdy zadanie trzeba wykonać od strony technicznej. Jak powiesić zdjęcia na ścianie bez wiercenia?

Akcesoria niezbędne przy pracy

Ścienna dekoracja ze zdjęć bez trudu może powstać przy użyciu kilku akcesoriów. Niezbędne produkty bez problemu kupisz w pobliskim markecie budowlanym. Chcesz uniknąć wiercenia i nieprzyjemnych hałasów? Zaopatrz się w rzepy do obrazów. To innowacyjny wynalazek, który pozwoli zamocować każdy obraz bez konieczności robienia nieestetycznych dziur w ścianie. Rzepy z powodzeniem zastąpią gwoździe czy haczyki. To świetne rozwiązanie zwłaszcza jeśli wynajmujesz mieszkanie, którego właściciel nie zgadza się na żadną ingerencję w jego wygląd.

Inną opcją jest taśma do przyklejania zdjęć na ścianie. Można zakupić ją w różnych szerokościach. Jest łatwa i szybka w montażu, a w razie popełnienia błędu klej można bez problemu zetrzeć z danej powierzchni. Każde z powyższych to trwałe i proste w użyciu akcesoria, które pomogą szybko odmienić wygląd mieszkania. Bez wiertarek, bez bałaganu i bez problemu.

Odbitki 10x15

Ze sztuką trzeba ostrożnie

Utworzenie galerii zdjęć to dobry pomysł na małą metamorfozę. Fotografie mają magiczną moc ożywiania wspomnień i przenoszenia nas umysłem do przeszłości w błyskawicznym tempie. Ponadto stanowią przemyślany i unikalny element kompozycji, wzorowo wpisując się w aranżację. Jeśli nie jesteś zwolennikiem dzielenia się prywatnym życiem ze znajomymi, zdecyduj się na wymowną grafikę czy elegancki pejzaż. Bez względu na to, jaki kadr wybierzesz, uzyskasz nową i ciepłą wizualnie przestrzeń.

Nie zapominaj przy tym, że każdy Twój ruch ma tu ogromne znaczenie. Nie chodzi o dobór odpowiednich fotografii, które grają kluczową rolę jako element o ogromnym potencjale dekoracyjnym. Ważne jest miejsce, w którym się pojawią, kompozycja oraz ich wysokość. Zgodzimy się ze stwierdzeniem, że zamysł artysty oraz wena twórcza nie podlegają dyskusjom na temat estetyki wykonania, lecz istnieje kilka reguł, których warto się trzymać dla uzyskania optymalnego efektu.

Odbitki 10x15

Nadaj przestrzeni wyrazu

Marzą Ci się zdjęcia na ścianie na sznurkach? A może kolaż fotografii, który nada wnętrzu industrialnego charakteru? Cokolwiek wymyślisz, bez trudu zrealizujesz swoją wizję bez konieczności robienia dziur w ścianie. Jeśli chcesz zachować spójność, postaraj się o to, by wszystkie ramki były w takim samym kolorze. Kompozycja zdjęć w linii poziomej sprawi, że wnętrze będzie wyglądać na większe, w pionowej zaś – na wyższe. Unikaj artystycznego nieładu, jeśli masz do dyspozycji jedynie kawałek ściany. Tu najlepiej sprawdzi się galeria odbitek 10x15 powieszonych w równych od siebie odległościach. Chcesz nadać swoim zdjęciom stylu? Zadbaj o ich jakość! U nas możesz wywołać odbitki w formacie 10x13, które przywodzą na myśl zdjęcia z Polaroida w klimacie retro. Sprawdź naszą ofertę i zamów odbitki w jednym z 16 formatów!
 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.