Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rodzinna sesja fotograficzna

Rodzinna sesja fotograficzna z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka. Konkurs!

Coraz bliżej Dzień Matki i Dzień Dziecka. Mamo, możesz podarować sobie i swojemu szkrabowi bezcenny prezent na całe życie. Jeśli marzysz o wspólnych zdjęciach z dziećmi to masz świetną okazję, aby wygrać darmową rodzinną sesję fotograficzną. Zasady naszej zabawy są bardzo proste:

  1. “Pokaż, jak zgrani jesteście” Twój komentarz, zdjęcie lub krótki filmik powinien przekonać nas, że jesteście najbardziej zgranym i dopasowanym teamem na świecie
  2. Oceniamy każde zgłoszenie. Im bardziej oryginalne, tym większa szansa na wygraną.
  3. Wygrywają aż dwie mamy! Każda z mam zabiera na sesję swoją pociechę lub pociechy (bez względu na wiek).
  4. Nagrodami są dwie sesje fotograficzne w plenerze z oddaniem 6 portretów w formie pamiątkowych odbitek 20x30 z każdej sesji. W skład nagrody wchodzi też makijaż mamy.
  5. Nasze Jury wskaże zwycięzcom wykonawcę wygranej sesji, która może odbyć się pod adresem Mała Góra 81, 30-864 Kraków (Ewa Janicka) lub Łąkowa 12, Smolec 55-080 (Monika Wielgus). Pamiętaj, że wygrana nie obejmuje kosztów dojazdu.
  6. Sesja może trwać od 2 do 3 godzin. Jej termin należy uzgodnić z wyprzedzeniem ze wskazaną Panią Fotograf. Sesja odbędzie się w ciągu 2 miesięcy od terminu wyłonienia zwycięzców.
  7. Poprzez zgłoszenie wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku i wizerunku swojego dziecka/dzieci w krótkim, promocyjnym filmiku lub/i fotorelacji z przebiegu sesji, które mogą zostać opublikowane na naszym fanpage’u jeśli takowe powstaną.
  8. Więcej szczegółów? Zapraszamy tutaj. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

A teraz niezmiernie miło nam jest przedstawić Ci nasze ekspertki, artystki i jednocześnie czarodziejki w dziedzinie fotografii rodzinnej i nie tylko:

Ewa Janicka uwielbia spełniać najbardziej nieoczekiwane pomysły swoich modelek i wymyślać nowe stylizacje za pomocą dodatków, ubioru, fryzury oraz makijażu, które sama wykonuje. Fotografią i sztuką pasjonuje się można powiedzieć już od dziecka, czego wyrazem był jej wybór krakowskiego Liceum Sztuk Plastycznych. Ewa może też pochwalić się autorskimi wystawami fotografii, które odbywały się w wielu miejscach w Krakowie. Zobaczcie niezwykłe zdjęcia otwartej, kreatywnej wizjonerki z ogromem pomysłów i obiektywem w ręce:

wywoływanie zdjęć sesja fotograficzna

wywoływanie zdjęć online sesja foto

wywoływanie zdjęć tanio darmowa sesja

odbitki sesja fotograficzna

fotograficzna sesja tanie odbitki

Monika Wielgus rozpoczęła swoją przygodę z aparatem odkąd została mamą. Jej ulubionym miejscem do sesji zdjęciowych jest plener, a na zdjęciach często przewijają się wrocławskie krajobrazy. Monika ukończyła też jedną z najbardziej profesjonalnych szkół wizażu w Polsce. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom dobrze wie, jaki makijaż dobrać do urody modelki, który jednocześnie doskonale zaprezentuje się na zdjęciach. Sesje zdjęciowe pozwalają jej zatem na realizację swoich dwóch największych pasji: fotografii i wizażu. Już bez zbędnych słów zostawiamy Cię z fotografiami Moniki pełnymi szczerej radości:

sesja fotograficzna konkurs

darmowa sesja

foto sesja za darmo

darmowa sesja foto
odbitki darmowa sesja fotograficzna

Jeśli zawsze marzyłaś o pięknych, wspólnych zdjęciach ze swoimi dziećmi weź udział w naszej zabawie. Szansę na wygraną masz podwójną, bo do wygrania aż dwie sesje. Do dzieła!

Aktualizacja:

Cieszymy się, że konkurs wzbudził tak wielkie zainteresowanie. Wasze zaangażowanie, ogrom zdjęć i komentarzy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Nie kokietujemy wyznając, że spośród mnóstwa fotek zwycięskie zgłoszenia było niezmiernie trudno wybrać. Po zażartej dyskusji, po której już nic w Fotolab nie będzie takie samo, udało się dojść do zgodnej decyzji.

Kto zgarnął rodzinne sesje fotograficzne, dowiesz się tutaj. Gratulujemy! Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i ogromne zaangażowanie, wypatrujcie kolejnego konkursu z Fotolab.pl Wierzymy, że mega motywacją do wzięcia udziału w kolejnym konkursie będzie film, który pokazuje efekty zdjęciowe z jednej z sesji. My jesteśmy zachwyceni!

Autorki zdjęć: Ewa Janicka, Monika Wielgus.

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.