Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

darmowa sesja dla pary

Sesja zdjęciowa dla dwojga, czyli co podarować na prezent ukochanej osobie?

Jak uchwycić na dłużej radość i miłość w oczach zakochanych? To właśnie dzięki wspólnym zdjęciom możemy zatrzymać uczucia i emocje na długie lata. Profesjonalne sesje fotograficzne dla par lub sesje narzeczeńskie zyskują coraz większą popularność. Nie ma lepszego sposobu na stworzenie niezapomnianych wspomnień, wyczarowania niesamowitych pamiątek oraz magicznych zdjęć, którymi można dzielić się z najbliższymi.

\sesja dla pary na prezent

Sesja we dwoje. Po co?

Właściwie po co robić taką sesję? Przecież telefony pękają od nadmiaru wspólnych selfie, a to też przecież pamiątkowe zdjęcia. Jednak to właśnie wspólna sesja wykonana przez profesjonalnego fotografa uchwyci w szczególny sposób cenne i delikatne momenty, które odzwierciedlają miłość w związku. Zdjęcia z takiej sesji to najpiękniejsza pamiątka i prezent dla przyszłych pokoleń. Narzeczeni dodatkowo mogą wykorzystać profesjonalne fotografie jako prezent dla rodziców, personalizowane zaproszenia ślubne ze zdjęciem, pokaz slajdów na ślubie lub dekoracji sali weselnej.

profesjonalna sesja narzeczeńska

Sesja zdjęciowa na prezent

Podarowanie sesji fotograficznej jest świetnym pomysłem na prezent dla samych siebie lub dla zaprzyjaźnionej pary:) Wzięcie udziału w sesji to też przecież znakomita zabawa i możliwość spędzenia czasu z bliską osobą w naprawdę ciekawy sposób. Zdjęcia, które powstają podczas sesji dla par przywołują piękne wspomnienia, są wspólną pamiątką na długie lata. Wręczenie prezentowej sesji zdjęciowej to dobry pomysł z okazji Walentynek, urodzin lub obchodzonej wspólnej rocznicy. Jeśli chciałabyś zatrzymać łączące Was uczucie na zdjęciach, a Ty mężczyzno chciałbyś podarować swojej dziewczynie prawdziwą niespodziankę - to upominkowa sesja dla pary to gotowy, idealny prezent.

zdjęcia dla dwojga

Konkurs! Sesja fotograficzna dla zakochanych 

Jak wcześniej wspomnieliśmy zdjęciowa sesja dla pary to idealny prezent z okazji Walentynek, a świętować będziemy je już za miesiąc - 14 lutego. Ośmieleni popularnością i ilością zgłoszeń we wcześniejszych konkursach znowu przygotowaliśmy dla Was nie lada gratkę: możliwość zdobycia darmowej profesjonalnej sesji dla pary!

Wspólnie spędzony czas zostanie oprawiony w wyjątkowe fotografie, o które zatroszczą się Monika Wielgus oraz Anna Pimenta, których prawdziwą pasją jest fotografia. Sesje zdjęciowe dla zakochanych par oraz sesje narzeczeńskie nie mają przed nimi tajemnic. Jeśli masz wątpliwości, czy będziecie dobrymi modelami - przeglądnij niezwykłe zdjęcia Moniki [tutaj] i Anny [tutaj]. Poznaj je bliżej i zobacz, jak tworzą piękne i zarazem naturalne kadry. Jeśli już niecierpliwie przebierasz nogami w miejscu i chcesz wygrać pamiątkową zdjęciową sesję dla swojej połówki - śledź koniecznie nasz funpage. Niedługo podamy szczegóły konkursu, gdzie do wygrania będą aż dwie sesje fotograficzne. 

Źródło zdjęć: www.unsplash.com 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.