Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Jajko wielkanocne

5 sposobów jak udekorować dom na Wielkanoc z naszymi topowymi produktami

Szukasz oryginalnego sposobu na domowe dekoracje na Wielkanoc? Wykorzystaj to, co masz pod ręką. Przejrzyj kolekcję swoich zdjęć i stwórz z nich unikalną kompozycję, która wywoła wśród domowników przyjemne wspomnienia. Dziś dzielimy się z Tobą pomysłami na wielkanocne dekoracje do domu, które samodzielnie stworzysz w kilka minut.

Zdjęcie w ramce

Fotografia jako dekoracja wnętrz

Jest wiele metod upiększania domowych zakątków, lecz jedna z nich ma wyjątkową supermoc. Zdjęcia są doskonałym uzupełnieniem wnętrza i świetnie sprawdzają się jako dekoracje. Dlaczego więc nie skorzystać z nich na Wielkanoc?

Stół wielkanocny

Wiosna nad wielkanocnym stołem

Poszukaj w swojej kolekcji zdjęcia prezentującego wiosenną naturę. Może znajdziesz w zbiorach fotkę kwitnących krzewów magnolii lub ogrodu usianego krokusami. Wywołaj najładniejsze zdjęcie w większym formacie i powieś na ścianie w pobliżu stołu. Kiedy zasiądziecie do wielkanocnego śniadania, udzieli Wam się radosny, wiosenny klimat.

Na jaki format się zdecydować? Proponujemy Ci odbitki 20x30, które świetnie wyeksponują kadr w poziomej perspektywie.

Odbitki zdjęć

Karuzela wspomnień

Wielkanoc sprzyja spędzaniu czasu w rodzinnym gronie. To również dobry moment, by na nowo ożywić wspomnienia. Specjalnie na tę okazję możesz stworzyć minialbum, nawiązując zdjęciami do zeszłorocznego święta. Przeszukaj archiwum fotografii i wybierz kadry, które obrazują rodzinną aktywność sprzed roku. Wywołaj odbitki 15x21 i zapakuj w ozdobne pudełko (możesz je zrobić samodzielnie). Tak przygotowaną dekorację ustaw w widocznym miejscu – na komodzie lub za witrynką w salonie. Gdy tylko najdzie Was ochota, możecie oddać się wspomnieniom, by na nowo odżyły w Waszych głowach.

Odbitki 15x21

Galeria zdjęć – idealne wielkanocne dekoracje do domu

Spośród setek dekoracji nic nie wygląda lepiej niż ekspozycja rodzinnych wspomnień. Jeśli planujesz przygotować coś typowego pod Wielkanoc, skorzystaj z wiosennych kadrów lub ze stocków zdjęć, które oferują tematyczne kadry. Pamiętaj jednak, że Wielkanoc to nie tylko kolorowe pisanki, puchaty zajączek czy pęczek wiosennych kwiatów. Najważniejszą rolę odgrywa rodzina, dlatego jeśli zdecydujesz się ukazać łączące Was więzi za pomocą zdjęć, naszym zdaniem będzie to w bardzo świątecznym klimacie.

Rodzinna sesja na odbitkach

Kącik na rodzinną sesję

Dekorując swój dom na Wielkanoc, wygospodaruj odrobinę miejsca na świąteczne kadry. Możesz na przykład ustawić kilka donic z kwiatami w jednym miejscu i ozdobić je kolorowymi piórkami. Gdzieniegdzie niech pojawią się świąteczne akcenty w postaci zajączków, kurczaczków czy pisanek, by wpasowały się w drugi plan. Zdjęcia w takim miejscu będą wspaniałą rodzinną pamiątką, dokumentującą Wasze tradycje oraz zwyczaje.

Zdjęcie rodziny przy stole

Bliscy zawsze... blisko

Jednym ze sposobów na zatrzymanie najpiękniejszych wspomnień jest widok ukochanych członków rodziny. Możesz ich mieć zawsze przy sobie, wykorzystując fotografie z prywatnej kolekcji. Na Wielkanoc będą jak znalazł! Utwórz z kadrów girlandę, a między zdjęcia wpleć świąteczne motywy. Mogą to być wycięte z papieru kontury zajączka lub drobny łańcuch lampek w ciepłym odcieniu. Gotową dekorację zawieś w widocznym miejscu – wieczorem stworzy wyjątkowy klimat, któremu trudno się oprzeć.

Teraz już wiesz, że w świętach chodzi najbardziej o szczegóły, które scalają Was jako rodzinę. Eksponuj wspólne kadry i utrwalaj wspomnienia, by w kolejnych latach móc wracać do chwil, które sprawiły Ci mnóstwo radości w wyjątkowym gronie. Poznaj moc fotografii i czerp z niej tyle, ile jesteś w stanie!

Wielkanocne ozdoby


 

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.