Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

wywoływanie zdjęć w nowej odsłonie

Coś się kończy, coś się zaczyna. Nowa strona Fotolab!

Długo nie dawaliśmy o sobie znać na blogu. Skąd ta cisza? - zapytacie. Biegniemy pośpiesznie z odpowiedzią: długo pracowaliśmy nad nową stroną. Teraz z dumą możemy zaprezentować Wam nowy, świeży, pachnący miętą Fotolab. Poznajmy się na nowo!

Kolekcjonuj piękne chwile!

Robienie zdjęć kiedyś było zarezerwowane dla wybranych. Z czasem fotografia stawała się coraz szerzej dostępna. Dziś, kiedy każdy z nas nosi przy sobie magiczne pudełeczko, pełne ruchomych obrazów i dźwięków stajemy przed trudnym wyborem. Jak zatrzymać te ważne dla nas chwile?

Na szczęście sposobów jest wiele, a my od lat specjalizujemy się w zatrzymywaniu tych chwil. Kochamy wywoływać zdjęcia, dlatego z wielką przyjemnością chcemy utrwalać Wasze niezwykłe i te też codzienne przeżycia na papierze. Chcemy zachęcić Was do realizacji marzeń i zbierania każdego dnia nowych doświadczeń, aby kolekcjonować jak największej ilości pięknych wspomnień i chwil, które będziecie mogli zapisać na zawsze.

kolekcjonuj piękne chwile wywoływanie zdjęć

Jest miętowo!

Postaraliśmy się, aby zatrzymywanie pięknych chwil było łatwe i przyjemne, aby dawało dużo satysfakcji. Kilka ostatnich miesięcy było dla nas czasem intensywnej pracy nad nową stroną, chcieliśmy, aby było pięknie, swobodnie i prosto. Trochę jak w domu lub u najlepszego przyjaciela.

Strona została całkowicie przebudowana. Nasz fotolabowy zespół cieszy się, że może oddać na Wasz użytek w pełni funkcjonalną stronę. Szczególnie pozdrawiamy naszego programistę - nie miał łatwo.

wywoływanie zdjęć na nowo

Zmiany

Jest kilka zmian, które z pewnością zauważycie od razu. Przyglądnijmy najważniejsze z nich.

Dla Waszej wygody departament odbitek został pogrupowany i posortowany. Znane Wam formaty odbitek zobaczycie teraz w pięciu grupach:

  • odbitki popularne - znajdziesz tu formaty 10x15, 9x13, 10x13, 13x18 i 15x21 - ich nie musimy przedstawiać, znacie je doskonale.
  • odbitki kwadratowe - to lubiane przez instagramerów formaty 10x10 i 13x13.
  • odbitki duży format - jak łatwo się domyślić to, to po co sięgają najchętniej fotografowie i Ci z Was, którzy mają ochotę ozdobić swoje wnętrza najlepszymi kadrami - znajdziesz tu: formaty 20×30, 30×40, 30×45.
  • odbitki panoramiczne, to formaty 30×60, 30×90 dla tych, którzy kochają zatrzymywać na dłużej wakacyjne widoki na panoramach.
  • zdjęcia do dokumentów, czyli te wszystkie zdjęcia w formacie 35x45 mm, których potrzebujemy do dowodu osobistego, paszportu, legitymacji, prawa jazdy czy po prostu do portfela.
  • swoje miejsce ma też Smartbook, który też niedawno przeszedł małą rewolucję oraz lubiane przez Was sprytne pudełka na odbitki (eleganckie, oprawione tkaniną i ozdobne, papierowe) - wszystkie razem znalazły się w grupie Fotoprodukty.

P.S Od teraz też ozdobne, papierowe pudełka na odbitki możesz zamówić nie tylko jako dodatek do odbitek w koszyku. Jeśli masz inny pomysł na jego wykorzystanie, to śmiało klikaj zamawiam.

miniksiążeczka mały album

Masz miliony wspomnień do wywołania

Dzisiaj z uruchomieniem nowej strony przygotowaliśmy kody promocyjne brawurowo obniżające ceny najpopularniejszych fotoproduktów. Zdradzić możemy, że za Odbitki 10x15 standard zapłacisz jedynie 0,17 zł/szt. Wspólnie świętujmy narodziny nowej strony!

No to jak jest?

Ciekawi jesteśmy Waszych opinii, będzie nam miło jeśli podzielicie się swoimi wrażeniami. Piszcie w wiadomościach prywatnych w Messengerze lub na adres biuro@fotolab.pl. Jesteśmy w kontakcie!

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.