Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

sesja narzeczeńska

Konkurs! Sesja fotograficzna dla dwojga - pomysł na walentynkowy prezent

Niedługo Walentynki i czas pomyśleć o romantycznym prezencie. Często mówi się, że zakochani czasu nie liczą, a gdyby tak wspólnie spędzony czas we dwoje uwiecznić na fotografiach? Warto mieć przecież piękne, magiczne zdjęcia z kimś kogo kochasz.

Chcielibyśmy zaoszczędzić Wam nieco wysiłku i czasu na poszukiwanie inspiracji na wyjątkowy upominek z okazji Walentynek. Na naszym fanpage’u zorganizowaliśmy dla Was małą zabawę. Możecie zdobyć niezwykle romantyczny prezent: profesjonalną sesję fotograficzną dla zakochanych.

Jak wziąć udział w konkursie?

Macie niecodzienną szansę na wzięcie udziału w zdjęciowej sesji dla dwojga. Co zrobić, aby zgarnąć nagrodę? To bardzo proste:

  1. Podaj nam jedno słowo, które określi Twoją ukochaną, drugą połówkę pod konkursowym postem.
  2. Nasz fotolabowy bot o imieniu Walenty odezwie się do Ciebie. Pokaż nam, jak bardzo kochasz. Przekonaj nas zdjęciem lub krótkim filmem, że Wasza miłość jest wyjątkowa. 
  3. Na końcu formalności. Zaakceptuj regulamin oraz klauzulę informacyjną, to wszystko!

Darmowa sesja zdjęciowa

Nagrodami są aż dwie sesje fotograficzne w plenerze oraz sześć pamiątkowych portretów w formie odbitek 20x30. Zwycięzcom konkursu wskażemy wykonawcę wygranej sesji, która może odbyć się w Krakowie (fot. Anna Pimenta) lub we Wrocławiu (fot. Monika Wielgus). Pamiętajcie, nagroda nie obejmuje kosztów dojazdu. Wygrana sesja może potrwać kilka godzin i powinna odbyć się do 14 czerwca (dokładny termin należy uzgodnić z wykonawcą).

Poprzez swoje zgłoszenie wyrażacie zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku i wizerunku drugiej osoby biorącej udział w sesji w postaci utrwalenia sesji jako fotorelacji lub/i krótkiego filmu z przebiegu sesji oraz publikację zdjęć w portfolio fotografa.

Kto wykona sesje zdjęciowe?

Nie dalibyśmy rady zorganizować walentynkowego konkursu bez zaangażowania dwóch niezwykłych kobiet. Poznajcie Anię i Monikę - prawdziwe profesjonalistki w dziedzinie fotografii i utalentowane, artystyczne dusze:

Anna Pimenta

Ania mieszka w Krakowie i specjalizuje się w naturalnej, niepozowanej fotografii plenerowej z wykorzystaniem wyłącznie naturalnego światła. Jej sesje to swobodne spacery z aparatem, które przede wszystkim są świetną zabawą. Profesjonalne fotografie to według niej nieoceniona, ponadczasowa pamiątka na dziesiątki lat. Wykonuje sesje rodzinne, ciążowe, mam z dziećmi, narzeczeńskie, ślubne, rocznicowe, fotografuje także oświadczyny-niespodzianki. Sesje mogą odbyć się w języku polskim, angielskim lub portugalskim. Zobaczcie, że robienie zdjęć zakochanym parom to jej ulubione zajęcie:

Sesja narzeczeńska Anna Pimentasesja dla dwojga Anna Pimentakonkurs sesja zdjęciowadarmowa sesja fotograficznazdjęcia narzeczeni

Monika Wielgus

Moniki nie musimy Wam przedstawiać - zdążyliście ją poznać w poprzedniej edycji konkursu, który organizowała wspólnie z nami. Sesje zdjęciowe pozwalają jej na realizację prawdziwej pasji - fotografii. Przez doświadczenia osobistego świata, doskonale wie, jak cenna potrafi być każda sekunda. Wkłada więc całe serce, aby utrwalić każdą ulotną chwilę pięknymi i jednocześnie naturalnymi kadrami:

Monika Wielgus sesja narzeczeńskamonika wielgus sesja dla parysesja zaręczynowa

Wyniki konkursu

Walentynkowy konkurs trwa do 13 lutego, a zwycięzców ogłosimy w Walentynki 14 lutego 2019 r. W sam raz, aby o nagrodzie poinformować swoją połówkę podczas romantycznej kolacji :) To jak? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

 Autorki zdjęć: Anna Pimenta, Monika Wielgus

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.