Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

walentynkowy prezent

Fotoinspiracje na walentynkowy prezent

Coroczne ❤ Święto Zakochanych Walentynki ❤ przypada na 14 lutego - to za niecałe dwa tygodnie. Chyba już czas pomyśleć o prezencie. Wiadomo, że okazywać uczucia trzeba codziennie, ale w tym dniu fajnie przecież jest podarować bliskiej osobie upominek. Nie chodzi tutaj o “bylejaki” zestaw kosmetyków z drogerii lub o drogocenny prezentowy zestaw. Walentykowy prezent po prostu musi być od serca. Podaruj coś niekoniecznie drogiego, ale coś pomysłowego, co zrobisz samodzielnie. Niech osoba, którą obdarujesz poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Biżuteria ze zdjęciem

Najprościej oczywiście jest wybrać gotowy zestaw u jubilera. Pomysł sprawdzony i niezawodny. A gdybyś do takich błyskotek dodał coś od siebie, jak na zdjęciu niżej? Gwarantujemy efekt WOW.

brelok ze zdjęciem

Fotozegar

Szczęśliwi i zakochani podobno czasu nie liczą, ale przyznać trzeba, że prezent przedstawiony poniżej jest niezwykle praktyczny. Dać komuś zwykły zegar to nic niezwykłego, ale z dedykacją i stosownym zdjęciem to super pomysł.

zegar ze zdjęciem zegarek ze zdjęciem

Ramka fotograficzna

Najważniejsze będzie tutaj Wasze ulubione zdjęcie, to z którym wiążą się najpiękniejsze wspomnienia. Dodaj dedykację, opisy lub cytat. Wzruszający upominek idealny z okazji Walentynek.

ramka ze zdjęciem

Sesja foto

Jeśli narzekacie na brak wspólnych zdjęć, którymi moglibyście się pochwalić to sprezentujcie sobie fotograficzną sesję dla zakochanych. Możesz też zorganizować sesję w tajemnicy i 14 lutego ogłosić: “Kochanie, szykuj się - idziemy na sesję” ?

sesja narzeczeńska w prezencie

Chcieliśmy udowodnić Wam, że życie odbitki nie zawsze kończy się tradycyjnie w albumie. Możesz dzięki odbitkom podarować (nie tylko z okazji Walentynek) na wskroś spersonalizowany prezent. Moc wspomnień w połączeniu z Twoją kreatywnością da imponujący efekt. Uwolnij wyobraźnię i podaruj prawdziwie osobisty prezent bliskiej osobie.

Źródło zdjęć: https://pl.pinterest.com, https://www.pexels.com.

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.