Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Obraz ze zdjęciem

Rodzinna sesja wielkanocna – zaplanuj ją już dziś! 

Do Wielkanocy pozostało niewiele czasu, ale nic straconego! Jeszcze dziś umów się z fotografem na rodzinną sesję w przyjemnej scenerii. Pogoda za oknem coraz lepsza, można więc zrzucić ciężkie kurtki na rzecz przewiewnej odzieży i w wiosennej stylizacji zapozować do zdjęć. Jak zaplanować sesję wielkanocną, by cieszyć się z efektów? 

rodzinne zdjęcie

 

przywieszanie zdjęcia w ramce

Rodzinna sesja zdjęciowa – piękna pamiątka dla najbliższych 

Istotą każdego zdjęcia jest możliwość zapamiętania chwili. Po latach zarówno Ty, jak i osoby na fotografiach, będą porównywać swoje oblicze z aktualnym wyglądem, doszukując się widocznych oznak upływającego czasu. To właśnie dzięki zdjęciom możliwe jest oddanie się wspomnieniom. Wykorzystaj zbliżającą się okazję i postaw na rodzinne święta w wyjątkowym stylu. 

zdjęcie rodziny

Sesja z najbliższymi – dlaczego akurat Wielkanoc? 

Jeśli nieczęsto miewasz okazję do spotkań w rodzinnym gronie, nadchodząca Wielkanoc będzie niepowtarzalną (a może jedyną w tym roku?) szansą do utrwalenia wizerunku swoich najbliższych. O tej porze roku jest cieplej, można się zatem umówić na zdjęcia na świeżym powietrzu. Chcesz zorganizować taką sesję samodzielnie? Sprawdź najlepsze pomysły na wielkanocną sesję zdjęciową, dzięki którym powstaną efektowne kadry. 

rodzina przy stole

Profesjonalna sesja czy samodzielne próby? 

Sesja wielkanocna rodzinna może być świetną pamiątką z tego pięknego czasu, ale nie każdy ma tyle śmiałości, by stanąć przed obiektywem obcego człowieka. Ile kosztuje sesja zdjęciowa rodzinna? Podstawowy pakiet jednogodzinnej sesji w studio lub plenerze zaczyna się zazwyczaj kwotą około 400-500 złotych. To wcale niemało, mając na względzie świąteczne wydatki. 

Jeśli cena sesji zdjęciowej rodzinnej wydaje Ci się astronomiczna, zorganizuj ją samodzielnie w dowolnym miejscu. Poznaj najlepsze pomysły na rodzinne zdjęcia i zainspiruj się kadrami z artykułu. Wychwycisz z treści wskazówki i rady, a także przekonasz się, że fotki robione w zaciszu domowego ogniska mogą być równie piękne jak od wprawnego fotografa. 

zdjęcie w ramce i kwaity

Wielkanoc – zdjęcia, które pozostaną w pamięci 

To święto, które ma ogromny potencjał fotograficzny. W czasie świąt Wielkiej Nocy tyle się dzieje! Malowanie pisanek, dekorowanie koszyczka, przygotowanie dań czy wreszcie Lany Poniedziałek – sesja wielkanocna rodzinna będzie fantastycznym zbiorem wspomnień, do których chętnie będziesz wracać całą rodziną. 

Szybko przekonasz się, że wiele takich kadrów ma charakter uniwersalny, co pozwala na ich ekspozycję przez cały rok. Przykłady? Proszę bardzo! Dziecko w skupieniu krojące sałatkę czy odgryzające chrupką marchewkę, zabawy w ogrodzie czy ustne przekazywanie tradycji przez najstarszych z rodu – z takich ujęć powstanie znakomita rodzinna sesja zdjęciowa. Niepozowana i bardzo naturalna. 

Wywoływanie zdjęć z sesji fotograficznej 

Spotkanie w rodzinnym gronie nie może umknąć Twojej spostrzegawczości. Chwyć aparat lub smartfona i pstrykaj fotki. Nie wiadomo, kiedy znów będzie okazja spotkać się w takim składzie! Sesja rodzinna wielkanocna to także świetny pretekst do nawiązania trwałego kontaktu z dalszymi członkami rodu. Wywołaj kadry, które Twoim zdaniem najlepiej oddają atmosferę rodzinnego spotkania, i prześlij uczestnikom w prezencie. Będą zachwyceni! 

Wywoływanie zdjęć z sesji fotograficznej nie musi Cię dużo kosztować. Zapoznaj się z ofertą Fotolab i zdecyduj, w jakim formacie zamówisz odbitki. Jeśli tegoroczna sesja rodzinna należy do udanych, możesz wywołać zdjęcia w różnym formacie i utrwalić wspomnienia w postaci galerii ściennej. Idealnie na wiosnę! :) 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.