Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Kolaż ze zdjęć na prezent

Przeglądając popularne serwisy społecznościowe na pewno zauważyłeś, że wiele osób rezygnuje z publikowania pojedynczych zdjęć na rzecz kolażu.

Czym zatem jest kolaż?

To technika artystyczna opracowana przez francuskich artystów i polegająca na tworzeniu dzieła z różnych materiałów i tworzyw. W tym przypadku będzie to kompilacja zdjęć. My proponujemy Ci wybranie bardziej tradycyjnego sposobu i stworzenie kolażu ze zdjęć na prezent. Oczywiście przy użyciu klasycznych odbitek.

kolaz

Dlaczego kolaż ze zdjęć to znakomity pomysł na prezent?

Przede wszystkim dlatego, że możesz przygotować go samodzielnie. Własnoręcznie zrobiony prezent ma unikalny charakter, co na pewno zostanie docenione przez osobę, która zostanie nim obdarowana. A okazji w ciągu roku mamy naprawdę wiele: urodziny, Święta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne, Dzień Matki, ślub. Tak naprawdę każda okazja jest dobra - wystarczy, że odpowiednio dobierzesz zdjęcia. Wybierz takie, które mają jak najwyższą jakość, a co jeszcze ważniejsze te, które wzbudzają najprzyjemniejsze emocje. Aby kolaż ze zdjęć na prezent wyglądał spójnie warto zadbać o to, by zdjęcia w nim zawarte miały podobną kolorystykę.

Kolaż ze zdjęć może przyjąć różny kształt - kwadratu, prostokąta, koła. Z tych bardziej kreatywnych: serca czy liczby. A osoby, które lubią puścić wodze fantazji, mogą pokusić się o stworzenie ze zdjęć napisów LOVE, HOME, FAMILY czy nawet drzewa genealogicznego. Jedyne co Cię ogranicza to Twoja własna wyobraźnia. Dodaj tyle zdjęć ile chcesz. Ważne, żeby kolaż ze zdjęć na prezent wyglądał przejrzyście i spójnie.

kol2

Co będzie Ci potrzebne do stworzenia kolażu?

Aby stworzyć kolaż ze zdjęć musisz zadbać o kilka przydatnych akcesoriów. Na pewno potrzebne będą Ci ostre nożyczki, dobry klej oraz baza: karton, papier (nie musi być biały, wybierz taki kolor jaki Ci odpowiada) lub strony z gazet. Ważne, by był to materiał, na którym łatwo przykleisz zdjęcia.
I najważniejsze – odbitki! Najlepsze jest to, że połowę pracy nad swoim kolażem na prezent zrobisz bez wychodzenia z domu. W kilka chwil zamówisz odbitki dzięki naszemu intuicyjnemu kreatorowi online, a kilka dni później odbierzesz je w paczkomacie lub zamówisz z dostawą do domu. Później zostanie już „tylko” połączenie je w kolaż, o który Ci chodziło od początku. I wyjątkowy prezent już jest już prawie gotowy!
Teraz wystarczy, że oprawisz go w antyramę. Nie dość, że kolaż będzie wspaniałym prezentem, to jeszcze będzie mógł zostać wykorzystany jako unikalna dekoracja wnętrza.

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.