Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Halloween czy Wszystkich Świętych?

Każdego roku niczym bumerang powraca problem: czy powinniśmy czcić Dzień Wszystkich Świętych czy poddać się urokom Halloween.
Pogodzenie obydwu tych świąt/obrzędów jest nierealne.

Halloween kojarzy się z kultem pogańskim, która budzi kontrowersje zwykle wśród duchownych i ludzi wrażliwych.Widok czaszek, kościotrupów, wiedźm, duchów budzi wiele sprzecznych odczuć. Halloween jest obchodzony głównie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii, Wielkiej Brytanii. Do Polski przywędrował w latach 90-tych. Budzi wiele mieszanych uczuć bo zbiega się z Dniem Wszystkich Świętych - czasem zadumy nad ludzkim życiem, śmiercią.

halloween

 

Zwykle w Dzień Wszystkich Świętych spotykamy się rodzinnie, odwiedzamy groby bliskich których z nami już nie ma. Wspominamy chwile spędzone razem. Ukochaną babcię, jej pierogi i drożdżówkę z makiem, najwspanialszego dziadka, który uczył nas jeździć na rowerze.

halloween 2

Sami musimy zdecydować czy jesteśmy w stanie pogodzić Halloween z Dniem Wszystkich Świętych, które z tych okazji chcemy celebrować bardziej. Warto jednak pamiętać, że wspomnienia zachowane na zawsze - są najcenniejsze. Możemy do nich wracać wielokrotnie i łatwiej nam będzie pamiętać najbliższych.

 

Wywołujmy zdjęcia! Kolekcjonujmy chwile! Zapamiętajmy momenty, które dają nam szczęście.

Po rabaty sięgajcie do naszej zakładki Promocje link dostępny TUTAJ. Znajdziecie tam kody rabatowe na najpopularniejsze odbitki.

Wywołujemy zdjęcia online. U nas możecie wykonać odbitki w wielu formatach: 10x15, 15x21, 13x18 i wiele innych.

 

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.