Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

grafiki do wywołania za darmo

Zdjęcia na Walentynki. Pobierz darmowe grafiki od Fotolab!

Okazywać uczucia trzeba codziennie, ale w Walentynki miło jest przecież podarować ukochanej osobie upominek, taki po prostu od serca. Możecie łatwo wywołać radość i podarować w prezencie wspólne spędzone chwile w formie kompletu pięknych zdjęć, które tworzą Waszą wspólną historię.

Prezentowy komplet pamiątkowych fotografii warto dopełnić czymś wyjątkowym. Mamy dla Was super niespodziankę – oddajemy w Wasze ręce świeże, słodkie, walentynkowe grafiki w sam raz do wywołania. Szał, prawda? Postawiliśmy tym razem na walentynkowo-miłosne motywy pełne kwiatów, serduszek i haseł zachęcających do przytulania:)

zdjęcia na walentynkiprezent na walentynkidarmowe grafiki do pobrania

Zachęceni dużą ilością wiadomości oraz popularnością poprzednich artykułów, gdzie również mogliście pobrać grafiki do wywołania z okazji Dnia Babci i Dziadka lub Świąt Bożego Narodzenia, obiecujemy dodawać regularnie na naszym blogu paczuszki pełne pięknych grafik w sam raz do wywołania.

Gotową paczkę pełną walentynkowych grafik do wywołania pobierzecie TUTAJ . Życzymy owocnego składania zamówień z ich wykorzystaniem oraz wywołania uśmiechu na twarzy swojej połówki w Dniu Zakochanych.

P.S
Pamiętaj, o zachowaniu dobrej jakości zdjęć, dlatego najbezpieczniej będzie jeśli użyjesz przygotowanych plików maksymalnie do formatu odbitek 15x21. Pliki mają proporcje kwadratu (dla odbitek 10x13 Retro, 10x10 i 13x13) oraz proporcje prostokąta (dla odbitek 9x13, 10x15, 13x18 i 15x21). Pliki są oczywiście darmowe, do użytku określmy to “domowego” :)

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.