Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Kolaż zdjęć – pomysł na prezent

Kolaż zdjęć – pomysł na prezent

Wiemy, jak trudno jest znaleźć idealny prezent dla kogoś bliskiego. Czasem naprawdę ciężko wybrać coś, co trafi w czyjś gust i mogłoby zająć jego lub jej myśli na dłużej. W każdym domu znajdują się półki, na których aż uginają się przedmioty zbierające kurz. Wpadliśmy zatem na świetny pomysł, licząc na to, że podchwycisz go i wykorzystasz na swój sposób. Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, jak zrobić kolaż zdjęć na prezent.

Odbitki

Wyszukany upominek dla kogoś bliskiego

Wspomniany wyżej prezent sprawdzi się dla kogoś, na kim bardzo Ci zależy. Poświęć dłuższą chwilę na przeglądanie galerii zdjęć, które od lat gromadzisz na dysku. Kto jest w kadrach najczęściej? Zapewne Twoja rodzina i najlepsi przyjaciele. To dobra wiadomość, ponieważ z dostępnych materiałów możesz stworzyć naprawdę wyjątkowy kolaż. 

Jak go wykonać? Postaw na kreatywność i sprawność manualną swoich rąk. Wywołaj najlepsze zdjęcia i przyklej na dużym arkuszu ozdobnym, wzbogacając całość śmiesznymi drobiazgami. Oczywiście, jeśli Twoim zamiarem jest wykonanie prezentu w poważnym tonie, odpuść sobie zabawne dedykacje i ozdoby. Jeśli jednak szykujesz taki prezent najlepszej przyjaciółce, szalej bez granic! Możesz ozdabiać przyklejone fotki czym tylko zechcesz. Tylko od Ciebie zależy, dokąd zaprowadzi Cię Twoja kreatywność.

Odbitki

Idealny kolaż ze zdjęć na prezent

W sklepach dostępne są całe zestawy ramek w różnych formatach, połączone ze sobą w sprytny sposób. Jeśli zręczność w pracach plastycznych nie jest Twoją mocną stroną, kup wybrany zestaw ramek i stwórz niepowtarzalny kolaż. Pamiętaj, by sprawdzić format każdej z ramek, by dopasować do ich wnętrza najpiękniejsze zdjęcia. Nie posiadasz fotek w tym rozmiarze? Żaden problem. Skorzystaj z naszej oferty i zamów odbitki w jednym z 16 formatów. Z nami na nowo poznasz jakość HD i przywołasz najpiękniejsze wspomnienia, które podarujesz wyjątkowej osobie.

Odbitki

Chyba zgodzisz się z nami, że kolaż ze zdjęć to osobisty i niepowtarzalny pomysł na prezent? Zaprojektuj swój i z radością wręcz komuś, kto znaczy dla Ciebie nieprzeciętnie wiele.
 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.