Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

wywołanie świątecznych zdjęć

Zapakuj prezent w wyjątkowy sposób. Pobierz świąteczne grafiki od Fotolab!

Pora rozpocząć na dobre świąteczny sezon na gwiazdkowe prezenty! To zmotywowało nas do przygotowania dla Was małej niespodzianki:) Jesteśmy pewni, że jesteście w trakcie buszowania po Waszych dyskach czy kartach pamięci, w celu znalezienia idealnych zdjęć do skompletowania prezentowej paczki zdjęć dla bliskiej osoby.

Idealnym dopełnieniem takiego upominku ze zdjęciami będzie dodanie odbitek w specjalnej odsłonie, czyli zdjęć ze świątecznymi hasłami i w bardzo gwiazdkowym klimacie.

Postawiliśmy oczywiście na motywy ostrokrzewu, pierników czy płatków śniegu. Naszym zdaniem, typograficzne odbitki są super! Co tu więcej pisać, zobaczcie sami i dajcie znać czy się podobają.

odbitka dekoracyjnaświąteczne zdjęciazawieszki na prezentzdjęcia świąteczne hasłaświąteczne darmowe grafiki

Gotowe paczki pobierzesz TUTAJ . Wykorzystajcie grafiki w dowolny sposób: jako dekoracje, prezentowe zawieszki do prezentów, zakładki lub na swój własny pomysł.

P.S
Pamiętaj, o zachowaniu dobrej jakości zdjęć, dlatego najbezpieczniej będzie jeśli użyjesz przygotowanych plików maksymalnie do formatu odbitek 15x21. Pliki mają proporcje kwadratu (dla odbitek 10x13 Retro, 10x10 i 13x13) oraz proporcje prostokąta (dla odbitek 9x13, 10x15, 13x18 i 15x21). Pliki są oczywiście darmowe, do użytku określmy to “domowego” :)

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.