Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Prezent w kilka chwil – co podarować najbliższym?

Święta tuż tuż, a w głowie brak pomysłów na prezent? Zapewne jest to stresująca sytuacja, ale  spokojnie, są sposoby na świetne prezenty, które można zrobić w bardzo krótkim czasie. Na pewno zależy nam na tym, aby było to coś innego, coś co zaskoczy najbliższą osobę. Wydaje nam się, że przecież w tak krótkim czasie nie zdążymy wykombinować niczego sensownego, stres rośnie, a do głowy nic nam nie przychodzi. Dlatego poniżej znajdziecie kilka podpowiedzi, które na pewno pomogą wam w wyborze prezentu mikołajkowego.

Co najbardziej ucieszy bliską osobę?

Jest to pytanie, które na pewno krąży nam po głowie podczas wybierania prezentu. Jednych znamy na tyle, że wybór jest banalnie prosty, a z innymi czasami jest kłopot. Zatem trzeba postawić na coś, co będzie uniwersalne, ale za razem wyjątkowe. Taki prezent można stworzyć za pomocą zdjęć. Są one zawsze niepowtarzalne i wywołują wiele radości.

Jak można wykorzystać zdjęcia w prezencie?

Prezent ze zdjęciem można stworzyć na wiele różnych sposobów. Najszybszym rozwiązaniem są różnego rodzaju odbitki, których tworzenie odbywa się bardzo szybko. Wygodnie i bezpiecznie zamawiasz przez internet i możemy mieć w przeciągu kilku dni materiał na świąteczny prezent.

zdjęcia sposób wykorzystania

Odbitki 10x15 – prezent dla dziewczyny

Tej wielkości odbitki można podarować swojej ukochanej jako prezent. Kobiety uwielbiają prezenty, w których zawarta jest jakaś historia. Sprawdzą się na pewno zdjęcia, które mają najwięcej pozytywnych szczegółów czyli na przykład te ze wspólnych podróży, czy wspólnie spędzonych chwil. Pakując taką historię w ozdobne pudełko prezentowe zapewniamy ukochanej wyjątkowo zaskakujący prezent. Wspólne oglądanie tych zdjęć, na pewno nie raz sprawi nam radość.

prezent dla chłopaka

Odbitki 13x18 - prezent dla chłopaka

   
Wbrew pozorom mężczyźni również ucieszą się z prezentu w postaci zdjęć. Tablica korkowa wypełniona odbitkami 13x18 będzie fantastycznym pomysłem! Taki prezent będzie cudowną ozdobą każdego wnętrza. Dodatkowo zapewni nam, że ukochany będzie myślał o nas kiedy tylko spojrzy na tą wyjątkową tablice. Jest to szybki, tani i unikalny prezent, który można stworzyć samemu wkładając w to mnóstwo serca.  A pamiętajcie, że takie prezenty od serca cieszą najbardziej!

tabliza ze zdjęciami

Odbitki 15x21 - prezent dla dziecka

Śmieszne, rodzinne zdjęcie, które znajdzie się na ścianie dziecka, zarówno tego małego jak i dużego, wywoła zapewne wiele pozytywnych emocji. Warto zatem pomyśleć, aby standardową lalkę czy samochodzik sterowny na pilota zamienić właśnie na taki prezent. Zabawki mogą się zepsuć natomiast zdjęcie, włożone w antyramę gwarantuje trwałość. Najlepiej nadają się do tego nieco większe formaty zdjęć np. odbitki 15x21. Taka wielkość nadaje zdjęciu więcej realizmu i pozwala dziecku głębiej odczuwać rodzinną atmosferę. Tego rodzaju prezent jest również wyjątkową dekoracją, która będzie zdobiła ścianę w pokoju naszej pociechy przez lata.

 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.