Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


5 pomysłów na ciekawy prezent dla Babci i Dziadka

Prezenty dla dziadków muszą być wyjątkowe!  Zapewne nie raz usłyszeliśmy od nich przy wręczaniu prezentu, że nie trzeba było wydawać pieniędzy, że im nic nie potrzeba. Na pewno najważniejsze jest dla nich to, że ich wnuczęta o nich pamiętają i odwiedzają, ale drobny upominek, na którego nie wydamy dużo pieniędzy, sprawi im również radość. Zatem co podarować dziadkom, aby byli zadowoleni i wzruszeni? Musi byś to coś unikalnego! Bardzo dobrze sprawdzą się w tym przypadku prezenty ze zdjęciem. Oto kilka pomysłów na prezent dla babci i dziadka ze zdjęciem:

Smartbook

prezent dla babci


Taki upominek w postaci małej książki ze zdjęciami można podarować jako wspólny prezent dla dziadków. Umieszczając w nim rodzinne zdjęcia, które wywołują wiele emocji można sprawić im fantastyczną niespodziankę. Na pewno nic ich nie ucieszy bardziej niż zadowolone twarze swoich wnucząt uwiecznione na zdjęciu.  Jeżeli któreś zdjęcie spodoba im się wyjątkowo i będą chcieli nim cieszyć wzrok na co dzień to smartbook ma możliwość wyrywania kartek, które można umieścić w ramce i postawić w wybranym miejscu. Prezent ten gwarantuje w 100% uśmiech i wzruszenie.

Pudełko ze zdjęciami

prezent dla dziadka


Unikalnym prezentem na te wyjątkowe dni będą również zdjęcia w bardziej tradycyjnej formie. Jest to prosty sposób na szybki i niedrogi prezent. Wystarczy wybrać takie zdjęcia (w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będą odbitki 10x15), które mają w sobie dużo wspomnień i emocji, zapakować je w ozdobne pudełko na odbitki  i prezent mamy gotowy!  Nie wydamy na niego fortuny, a będzie on na pewno jedyny w swoim rodzaju.

 


Wyjątkowe zdjęcie w antyramie  

zdjęcia w ramie


Do tej formy prezentu potrzebujemy odbitki 15x21 , antyramę oraz ozdobny papier. Sposób przygotowania jest banalnie prosty, ponieważ wystarczy tylko włożyć wybrane przez nas zdjęcie w antyramę i zapakować estetycznie w papier. Rozpakowanie tego prezentu na pewno wywoła uśmiech na twarzy dziadków, a dodatkowo ich mieszkanie będzie ozdobione wspomnieniami. Taki prezent można powiesić na ścianie, co jest bardzo wygodne lub postawić w dowolnym miejscu.


Laurka ze zdjęciem

laurka ze zdjeciem


To pomysł, który może być wykorzystany szczególnie przez najmłodszych. To oni uwielbiają własnoręcznie wykonywać prezenty dla najbliższych. Często robią laurki dla swoich ukochanych rodziców czy dziadków. Dodając zdjęcie do laurki, będzie ona jeszcze bardziej wzruszająca. Można wykorzystać w niej indywidualne pomysły i puścić wodzę fantazji. Taki prezent przygotowany przez ukochaną wnuczkę czy wnuczka chwyci za serce każdego.

Kolaż ze zdjęć

zdjecie dla babci i dziadka


Kolaż ze zdjęć najprościej wykonać na grubym papierze bądź tekturze. Świetnie sprawdzą się tutaj odbitki w różnych rozmiarach np. 10x15 i 15x21 tworząc  rewelacyjną kompozycje. Dodatkowe ozdoby w postaci np. serduszek czy kwiatów, włożą w ten kolaż więcej miłości. Takie arcydzieło będzie na pewno zaskoczeniem dla ukochanych dziadków.

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.