Smartbook - Fotolab.pl

Smartbook

minialbum zawierający 50 zdjęć w formacie 10x15

Poznaj nowy sposób na utrwalenie Twoich wspomnień w formie niewielkiej i niezwykle praktycznej fotoksiążeczki tylko za 9,99 zł. Każda strona w Smartbooku to inne zdjęcie wydrukowane na kredowym papierze o gramaturze 200g/m2 w formacie 10x15. Przyjemna w dotyku niczym jedwab, zalaminowana okładka zapewni Twojej książeczce trwałość na lata.

Czas realizacji to 4 dni robocze + czas dostawy.

Zastanawiasz się co podarować bliskiej osobie na prezent? Gwarantujemy, że Smartbook to fantastyczny pomysł na prezent. Przekonaj się, że nawet tak niewielka forma może sprawić wiele radości. Małe jest piękne!

 

CENA: 9,99 zł 19,90 zł

smartbook tabs

Dzięki perforacji, każdą stronę w Smartbooku możesz z łatwością oderwać lub zachować go w formie poręcznej książeczki i pamiątki na wiele lat.

Inteligentna korekcja kolorystyczna

To zaawansowana korekcja, która poprawi jakość Twoich zdjęć, ale tylko tych, które wymagają poprawy. Inteligentny system Perfectly Clear rozpozna, które zdjęcia wymagają korekty i zastosuje odpowiednie funkcje.

Dopasowuje wartości tonalne zdjęcia: rozjaśni zbyt ciemne zdjęcia oraz przyciemni te prześwietlone, wyrówna kontrast. Inteligentna korekcja poprawi też nasycenie kolorów oraz balans bieli. Ta niezwykle precyzyjna autokorekcja dorównuje pracy doświadczonego laboranta.

 

Opcja inteligentnej korekcji kolorystycznej dostępna jest w koszyku w opcji dodatki całkowicie za darmo. Masz również możliwość wybrania opcji rezygnacji z korekcji.

po korekcie po korekcie
przed korektą przed korektą