Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Mamy pomysł na świąteczny prezent!

Niebawem święty Mikołaj odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci. Czerwone sanie zaprzężone w renifery przemierzą grudniowe niebo, a pod choinką znajdziemy tuziny wyjątkowych prezentów. W powietrzu unosić się będzie zapach pomarańczy, goździków, sernika i pierników.

Dołóżmy wszelkich starań, by mikołajkowe prezenty wywołały w tym roku jeszcze więcej radości. Wystarczy drobiazg, coś od serca, samodzielnie wykonany upominek, by zachwycić babcię, dziadka, ukochaną osobę.

zdjecia swiateczne 1

Prezent świąteczny nie musi być drogi, lecz taki, który przywołuje najwspanialsze wspomnienia. Takim prezentem mogą być chwile uchwycone na zdjęciach rodzinnych. Zdjęcie z ukochaną babcią trzymającą w ramionach gromadkę wnucząt. Dziadek uczący wnuka jazdy na rowerze.

Wigilia w gronie rodzinnym uchwycona w aparacie obiektywu. A gdyby takie zdjęcia ofiarować bliskim w prezencie świątecznym? Zdjęcia możemy zapakować w ozdobne pudełko (dostępne na fotolab.pl do formatu 10x15).

zdjecia 2

Możemy także ofiarować zdjęcie w ramce lub plakat, który ozdobi wspaniale każde pomieszczenie. Zdjęcia to zawsze najlepszy prezent.

Za każdym razem wywołują uśmiech, wspomnienia. To nasz czas zaklęty na kartach odbitki. Taki upominek z całą pewnością będzie trafiony i sprawi ogrom radości. Po promocje na odbitki sięgajcie na naszą podstronę PROMOCJE. Czekają tam na Was stałe rabaty na różne formaty.

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.