Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Dzień Ojca - ofiarujmy wyjątkowy prezent

Tata to mistrz świata! Bohater domu, książę z bajki dla każdej córki i autorytet każdego syna.

Tata jest najlepszym nauczycielem jazdy na rowerze, gry w piłkę, wszystko wie najlepiej. To do niego przybiegają dzieci gdy mama na coś nie pozwala.

Tata zawsze rozpieszcza bardziej, pozwala na więcej. Uczy odwagi i wytrwałości. Jest życiowym trenerem każdego dziecka. Podnosi, gdy dziecko upadnie i dopinguje malucha, gdy dąży do celu.

Ojcowie to zwykle twardziele, którzy nie pokazują słabości przed dziećmi. W rzeczywistości najbardziej się wzruszają gdy na świecie pojawia się cząstka ich samych lub gdy dziecko dorastając opuszcza rodziców.

Dla Taty zawsze będziemy córeczkami i syneczkami. Nie pozwolą zrobić nam krzywdy i będą trzymali pieczę nad wszystkimi naszymi decyzjami.

To jaką rolę ma Tata w życiu dziecka najlepiej pokazują wspólne zdjęcia. Warto wrócić do chwil w których byliście razem. Narodziny, wspólne wakacje, najważniejsze uroczystości - komunia, ślub. Jeśli Tata był z Wami w każdym z tych momentów to macie ogromne szczęście. Warto zatrzymać te wspomnienia, wracać do nich wielokrotnie, takie chwile budują naszą rodzinną więź.

Prezent dla taty

Niebawem Dzień Ojca. Zapewne zastanawiacie się jaki prezent ofiarować Tacie. Sprawa wydaje się prosta jeśli Tata posiada jakieś hobby. Jeśli jednak trudno zaspokoić jego pasje sprawa się komplikuje. Krawat, kolejna para skarpetek, czekolada, kubek? Zapewne takie prezenty ofiarowaliście niejednokrotnie.

Zastanówmy się jednak czy Tata nie zasługuje na coś więcej. Gdy byliśmy mali najwięcej wzruszeń wywoływała własnoręcznie wykonana laurka. A gdyby naszą laurką dla Taty były uchwycone wspólne wspomnienia?

Dla tych, którzy posiadają najpiękniejsze wspomnienia z Tatą ofiarowujemy kod rabatowy na odbitki 10x15 za 0,21 zł/szt z kodem FTLDLATATY. Kod jest ważny do 25.06.2019 r.

Wywołajcie wasze wspólne chwile!

Ofiarujcie Tatcie prezent, który zachowa na zawsze.

 

 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.