Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Klasa wręcza prezent na dzień nauczyciela

Dzień Nauczyciela - podaruj wychowawcy najlepsze wspomnienia

Szkolna rzeczywistość to nie tylko lekcje, sprawdziany i zadania domowe. W życiu pedagogów i uczniów jest też sporo miejsca na przyjemne chwile. Najbliższa okazja coraz bliżej – 14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Okaż wdzięczność tym, którzy wkładają serce w Twoją edukację, i przygotuj oryginalny prezent dla nauczyciela.

Odbitki dla nauczyciela

Ciężka praca się opłaca

Być może przewracasz oczami, gdy nauczyciele jeden przez drugiego zapowiadają kolejne klasówki. I choć w duchu ciskasz gromami, w przyszłości nauka zaowocuje, a być może nawet zaważy na Twojej karierze. Dlatego doceń starania nauczycieli, które dziś mocno Cię irytują. Za kilka lat być może zapewnią Ci fantastyczną pracę, w której będziesz realizować swoje ambicje.

Wyjątkowy prezent dla wychowawcy

Szkolne ławki jeszcze długo będą powracać w Twoich wspomnieniach. Z czasem jednak zaczną blaknąć, pozostawiając za sobą jedynie niewyraźną mgłę. Z okazji Dnia Nauczyciela podaruj wychowawcy najlepsze wspomnienia. Wywołaj odbitki 10x15 cm, które przedstawiają Twoją klasę w szkolnej scenerii. Dołóż do tego kadry ze wspólnych wycieczek i wydarzeń, w których zbiorowo braliście udział. Co powiesz na zdjęcia w pudełku na prezent? To świetny przepis na sentymentalny upominek. Gotowe kadry i eleganckie pudełko na zdjęcia to trafiony zestaw na prezent dla nauczyciela.

Odbitki zdjęć

Ta jedna fotografia...

W życiu klasy pojawiają się chwile, które wymagają utrwalenia. Dziś każdy ma swobodny dostęp do smartfona i przy odrobinie umiejętności może być profesjonalnym fotografem. Dlatego jeśli któryś z uczniów uchwycił niepowtarzalny, zabawny kadr z nauczycielem na pierwszym planie, może on być świetną bazą do wykonania unikalnego upominku.

Dzień Edukacji Narodowej to poważne, ale radosne święto. Jeśli wychowawca ma do siebie dystans, na pewno potraktuje podarunek z przymrużeniem oka. Użyj kadru, który przeszedł do szkolnej historii, i wykonaj jego odbitkę w większym formacie. Może to być na przykład zdjęcie 30x40 cm. Przygotuj wychowawcy fotografię w ramce na prezent i w imieniu klasy wręcz w dniu jego święta. Niech zapamięta Was jako grupę ambitnych młodych ludzi, z którą można pożartować.

Klasa na lekcji

Własnoręczny prezent dla nauczyciela

Jeśli jesteś pokoleniem wychowywanym na mediach społecznościowych, zapewne wiesz, że tym, co ma najwyższą cenę, jest oryginalność. Trendy z Instagrama już dawno wkradły się w codzienność, w której fajne jest tylko to, co niepowtarzalne.
 

Idąc tym tropem, warto zastanowić się nad upominkiem dla wychowawcy i przygotować coś samodzielnie zupełnie od zera. Oczywiście możesz korzystać z aplikacji oraz serwisów, które oferują realizację indywidualnych projektów, i które znakomicie sprawdzą się jako prezent. Tym razem także postaw na wspomnienia, czyli ponadczasowe urywki z codziennego życia szkoły. Przygotuj album na zdjęcia dla nauczyciela – może być zdobiony ręcznie lub mieć ciekawą grafikę. Niech najlepsze szkolne chwile na zawsze pozostaną w pamięci osoby, która poświęciła kilka lat swojego życia, by wykształcić młodsze pokolenie.

Właśnoręczny rysunek na dzień nauczyciela

Życzenia z głębi serca

Kwiaty czy czekoladki to najczęściej wręczane upominki z okazji Dnia Nauczyciela. Jeśli nie lubisz iść schematami, spraw wychowawcy prezent, który go zaskoczy. Podarunek wcale nie musi oznaczać wydawania pieniędzy.

Przedstaw klasie pomysł, aby każdy z uczniów napisał jakiś wiersz związany z wychowawcą. Mogą być to zabawne, rymowane wersy lub głębsze myśli, które podyktowało serce. Zbierz twórczość uczniów i przepisz na komputerze. Gotowy zestaw wierszy opraw w sztywną, ozdobną okładkę – możesz to zrobić na przykład w pobliskim studiu reklamy i fotografii. Prawda, że to oryginalny i niezwykle wartościowy prezent dla nauczyciela?

Nie zapomnij dołączyć życzeń. Tutaj również postaraj się o coś oryginalnego. Pomyśl tylko, ile razy tego dnia nauczyciel usłyszy klasyczne „wszystkiego najlepszego”. Ponownie wyróżnij się z tłumu, serwując krótkie, lecz treściwe życzenia, które zostaną zapamiętane inaczej niż każde inne.

Odbitki na dzień nauczyciela


 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.