Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


3 sposoby na zapakowanie zdjęć na prezent

Zdjęcia na świąteczny prezent dla najbliższych? To świetny wybór! Taki prezent to skarbnica uśmiechu, radości, dobrej zabawy, a także wzruszeń. Na pewno będzie on wyjątkowy i niepowtarzalny. Uchwycone chwile spędzone z rodziną czy znajomymi potrafią stworzyć naprawdę coś niesamowitego, coś czego na sklepowych pułkach ze świątecznymi prezentami nie znajdziemy. Często wspólne sesje, czy podróże są czasem, gdzie powstają najlepsze zdjęcia, które odpowiednio zapakowane będą idealnym pomysłem, aby ucieszyć kogoś bliskiego.

pudełko prezentowe

Zastanawiacie się pewnie jak można zapakować zdjęcia na prezent aby całości nadać jeszcze lepszy efekt? Oto 3 pomysły jak dać zdjęcia na prezent.


Ozdobne i eleganckie pudełka na zdjęcia


Do zapakowania odbitek w rozmiarze 10x15 świetnie sprawdzą  się eleganckie pudełko na zdjęcia oraz ozdobne  pudełko na zdjęcia. Można zapakować do nich od 100 do 200  zdjęć, w zależności od rozmiaru, który wybierzemy. Taka dawka wspomnień na pewno będzie zaskoczeniem ale też super pamiątką, która przez lata będzie o nas przypominała. Jeśli zdecydowaliśmy się  podarować taki prezent komuś z rodziny to zapewne będzie też nam sprawiał radość podczas rodzinnych spotkań. Wspaniałą tradycją jest oglądanie zdjęć przy świątecznym stole, a większość z nas czeka na ten wspaniały  moment wspomnień.  Zazwyczaj zdjęcia znajdują się w  standardowych albumach, które nie zawsze są wygodne podczas oglądania. Zdjęcia czasem wypadają, strony się odrywają i trzeba bardzo uważać aby ich nie zniszczyć. Eleganckie pudełka ze zdjęciami będą  wygodniejszą i estetyczną formą ich oglądania i przechowywania.


Czerwona wstążeczka i ozdobny papier


Jest to kolejny sposób, który sprawdzi się w pakowaniu zdjęć na prezent. Musimy tylko dobrać odpowiedni kolor i rodzaj papieru, który podkreśli całość prezentu. W tym przypadku rozmiar zdjęcia nie ma znaczenia. Możemy zapakować tak małe, ale również większe rozmiary odbitek. Wystarczy tylko ułożyć zdjęcia, zawinąć elegancko w papier (oczywiście nadmiar papieru obciąć) i zawiązać wszystko czerwoną wstążeczką, która nada odrobinkę świątecznej magii.  Tak zapakowane zdjęcia będą też dobrze wyglądać.


Papierowa torebka zapinana na rzep


Taka torebka, którą możemy zapiąć również przyda się podczas pakowania zdjęć na prezent. Dzięki temu, że jest zapinana zdjęcia w niej umieszczone nie wypadną. Taką torebkę można wykonać samemu za pomocą np. kartonu oraz rzepu. Jest to wygodne ponieważ możemy przygotować ją w idealnym rozmiarze, który potrzebujemy. Dodatkowe ozdoby świąteczne np. śnieżynki wycięte z białego papieru, czy złoty brokat nadadzą więcej świątecznego klimatu.
Jeśli jednak chcecie dowiedzieć się więcej o tym jak wykorzystać zdjęcia na prezent w inny sposób to zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem na temat prezentów ze zdjęciem, który znajduje się tutaj : https://www.fotolab.pl/blog/jak-wykorzystac-zdjecia-na-prezent

torebka prezentowa

 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.