Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Jaki prezent na Święta? 3 pomysły na prezent ze zdjęć

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi „prezentowy zawrót głowy”. Co roku ten sam problem – jaki prezent na święta wybrać? Co ucieszy bliską osobę? Zastanawianie się, czego dana osoba od nas jeszcze nie dostała żeby nie zaliczyć wpadki i nie kupić tego samego. Skarpety? Perfumy? Sweter ze świątecznym reniferkiem? Są to prezenty, które raczej nie będą dużym zaskoczeniem. Szukacie pewnie czegoś co będzie unikalne i zrobi naprawdę wielkie wooow…  Chcecie, aby  wasz prezent był trafiony i wywołał szczery uśmiech na twarzy osoby obdarowanej? Wbrew pozorom to wcale nie musi być drogi prezent, czasem te skromniejsze mogą mocniej złapać za serce.
Zastanawialiście się pewnie co można zrobić ze zdjęć na świąteczny prezent. Poniżej znajdziecie 3 pomysły na prezent ze zdjęć, które być może zaoszczędzą wam sporo czasu a przy tym zaoferują  mnóstwo dobrej zabawy.

prezent


          

Kolaż ze zdjęć na prezent?


Pewnie pomyślałeś - eee.. nuda?  W żadnym wypadku! Przygotowany w fajny sposób może naprawdę zrobić wielkie wrażenie. Wystarczy wybrać zdjęcia, które podczas jednego spojrzenia wywołają mnóstwo wspomnień. Najlepiej, aby zdjęcia miały wspólny motyw, wtedy tworzy się ciekawa opowieść. Do stworzenia takiego kolażu świetnie sprawdzą się odbitki 13x18 oraz odbitki 9x13. Można z nich tworzyć najróżniejsze kompozycje przyklejając je chociażby na kartonie. Własnoręcznie obrobiony karton będzie dobrą podstawą do takiego kolażu. Jeśli zależy nam na szybszym sposobie, to można kupić antyramę i w niej stworzyć swoje dzieło. Taki prezent, w który włożymy serce na 100% wywoła wzruszenie i radość.

 

zdjęcia na prezent


          

Odbitki na prezent


Wspomnienia zapakowane w wyjątkowy sposób też będą super pomysłem na świąteczny prezent. Na pewno w swoich smartfonach znajdziecie wiele zdjęć, które się tam po prostu marnują. Na szczęście możecie je wykorzystać w taki sposób aby sprawiły komuś radość. Wybierając odbitki w rozmiarze 10x15 będziecie mogli łatwo je zapakować. Ozdobne pudełko (link do https://www.fotolab.pl/ozdobne-pudelko-na-odbitki) przewiązane wstążeczką jest idealnym miejscem na umieszczenie odbitek. W zastępstwie można zastosować papier prezentowy, który też będzie eleganckim opakowaniem na odbitki. Otwieranie takiego prezentu przy świątecznym stole gwarantuje mnóstwo pozytywnych emocji i dobrą zabawę.

zdjęcia prezent


          

Odbitka w ramce


Odbitkę  o nieco większym rozmiarze np. 15x21 cm można włożyć w ozdobną ramkę i podarować komuś bliskiemu. Jest wiele ramek do wyboru np. z grawerem czy z jakimś motywem, który nam szczególnie odpowiada. Na pewno znajdziecie taką, która będzie podkreślała cały urok fotografii.  Taka pamiątka umieszczona w odpowiedniej części mieszkania będzie stanowiła wyjątkową dekoracje. Dodatkowo będzie przyciągać wzrok i wywoływała pozytywne emocje. Forma takiego prezentu nie jest zbyt kosztowna, ale za to gwarantuje niepowtarzalność. Nie musimy martwić się, że ktoś nas wyprzedzi i podaruje taki sam prezent. Nasz prezent będzie jedyny w swoim rodzaju!

 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.