Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Dziadek z wnuczkiem

Prezent dla Babci i Dziadka - zdjęcia samodzielnie wykonane

Zastanawiasz się czym tym razem zaskoczyć dziadków? Zależy Ci na unikatowym prezencie z okazji Dnia Babci i Dziadka, ale lista z pomysłami z roku na rok staje się krótsza? Mamy kilka propozycji, które z całą pewnością zachwycą seniorów! 

Prezent na Dzień Babci i Dziadka ze zdjęciem

Zazwyczaj prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka mają wymiar symboliczny - najbardziej zależy nam na tym, by sprawić naszym dziadkom jak najwięcej radości. Zapomnij więc o oklepanych prezentach, takich jak butelka wina, książka, czy mięciutkie kapcie. W tym roku postaw na prostotę! To właśnie w niej tkwi cała siła

Chcesz podarować Babci i Dziadkowi coś wyjątkowego i trwałego? Nic nie sprawi im większej radości niż wspólne chwile uwiecznione na zdjęciu! Wybierz te, do których kochacie powracać. Wspólne gotowanie, wyprawy do lasu, zabawy w śniegu - co wspominasz najlepiej? Stwórz kolekcję “The best off” wspomnień, które dzielisz z dziadkami i utrwal je na odbitkach! Będą mogli powracać do najpiękniejszych chwil w każdym momencie - wystarczy tylko, że sięgną po zdjęcia! Opowiedz Waszą rodzinną historię za pomocą fotek - w końcu nie ma nic cenniejszego od miłości, którą się darzycie. 

Album ze starymi zdjęciami

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka 

Dziadkowie, tak jak każdy z nas, uwielbiają powracać do pięknych chwil. Zapewne z pewną nostalgią wracają do wspomnień z czasu ich własnej młodości. Jest to kolejny powód, który przemawia za fotoprezentem! Oprócz stworzenia kolekcji Waszych wspólnych zdjęć możesz odświeżyć najlepsze wspomnienia z młodzieńczych lat Twoich dziadków. Stwórz album, który pozwoli im przenieść się chociaż na moment do beztroskiej przeszłości. Jest to jeden z piękniejszych prezentów, jaki możesz im podarować.

Obraz ze zdjęciem

Jakie zdjęcia wybrać i w jakiej formie je podarować? Opcji masz wiele, jak chociażby te, które opisaliśmy wyżej. Możesz zatem przedstawić Waszą wspólną historię - tutaj świetnie sprawdzą się zdjęcia z Twojego dzieciństwa ze wszelkiego rodzaju aktywności, wycieczek i atrakcji. Opowieść tę możesz uzupełnić o wspomnienia z Twojej dorosłości, tym samym za pomocą odbitek pokażesz dziadkom jak bardzo silna i dojrzała jest Wasza relacja. Świetną opcją będzie też powrócenie do czasów młodości i początków znajomości Babci i Dziadka. Ich pierwsze wspólne zdjęcie, wspomnienie ze ślubu, przywitanie dzieci a następnie wnuków - przypomnij im jak wspaniałą drogę przebyli i jak wiele dobrego jeszcze na nich czeka! 

Babcia i niemowle pozują do zdjęcia

Tak wyjątkowe wspomnienia zasługują na najlepszy format - my zdecydowanie polecamy klasykę, tj. odbitki w formacie 10x15 lub odrobinę większym - 15x21. Zdjęcia o tych wymiarach bez problemu zmieścisz w albumie  - do każdego z nich możesz dodać opis lub cytat z ulubionej piosenki Twoich dziadków. Dodatkowo możesz dołączyć życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka! 

Świetną alternatywą dla albumu ze zdjęciami jest SmartBook! Zachowaj najpiękniejsze wspomnienia w wyjątkowej formie - 50 zdjęć w formacie 10x15 zamkniętych w niezwykłym minialbumie. W tej niewielkiej i niezwykle praktycznej fotoksiążce każda strona to inne zdjęcie! Dodatkowo dzięki zastosowaniu perforacji, każda ze stron może zostać z łatwością oderwana i oprawiona jako oddzielne zdjęcie. 

Chociaż opcji prezentowych na rynku jest wiele, postaw w tym roku na prostotę. Pamiętaj, najlepsze prezenty płyną prosto z serce, dlatego podaruj swoim dziadkom najpiękniejszy podarunek - wspomnienia utrwalone na zdjęciach. 

Rozsypanka zdjęć


 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.