Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Co podarować Babci z okazji Dnia Babci – poznaj nasze propozycje

Babcia to wyjątkowa osoba, z którą mamy wiele wspaniałych wspomnień. To ona towarzyszyła nam gdy stawialiśmy pierwsze kroki i pocieszała przy różnych niepowodzeniach. Co roku, kiedy zbliża się styczeń, a wraz z nim Dzień Babci szukamy pomysłów na zaskakujący prezent dla niej. Chcemy, aby był on wyjątkowy tak samo jak nasza kochana Babcia. Pomysłów jest mnóstwo ale wybór tego wyjątkowego prezentu jest naprawdę bardzo trudny. Chcemy, aby naprawdę szczerze była z niego zadowolona, żeby sprawiał jej radość nie tylko w dniu jej święta, ale przez dłuższy czas. Jeśli nie wiemy co ją ucieszy to najlepiej postawić na uniwersalny prezent dla babci. Będzie on na pewno trafiony i przydatny. Zatem jaki prezent wybrać aby był odpowiedni? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na prezent, które są oparte o wspomnienia w postaci zdjęć.


Zdjęcie do portfela

zdjecia do portfela


Mimo, że zdjęcie do portfela jest drobnym prezentem to na pewno wywoła ogromne wzruszenie. Babcie uwielbiają posiadać zdjęcia swoich wnucząt. Zdjęcie w tak małym rozmiarze, można włożyć do portfela, a wtedy Babcia podczas każdych zakupów będzie wspominała swoje ukochane wnuki. Sami pewnie nosimy zdjęcia swoich bliskich osób w portfelu i wiemy, że za każdym razem gdy go otwieramy to zdjęcie wywołuje w nas radość. Dlatego podarowanie Babci takiego prezentu zapewni jej dostawę szczęścia na długi czas.

Prezent wykonany własnoręcznie

prezent dla babci i dziadka


Do tego dzieła będzie potrzebny kawałek sznurka, karton, spinacze oraz odbitki 13x18. W górnej części kartonu, mocnym klejem przyklejamy sznurek z obu stron (tak, aby końce znajdowały się z drugiej strony kartonu), doklejamy do niego spinacze (mogą być to zwykłe, kolorowe spinacze do prania), a na końcu zapinamy zdjęcia. Według własnego pomysłu ozdabiamy karton, może to być brokat, kwiaty, a może coś na nasza babcia lubi najbardziej. Rozmiar tego prezentu jest zależny od własnych upodobań. Taki upominek tworzony z sercem może wywołać łezkę wzruszenia. Prezent ten można wykonać bardzo tanim kosztem, a mimo wszystko dla naszej Babci będzie on najcenniejszy. Babcia na pewno doceni naszą indywidualną kompozycję i pracę, którą wykonaliśmy własnymi rękami.
Wykonanie tego pomysłu jest idealne, szczególnie dla najmłodszych wnucząt, będą się przy nim dobrze bawić a efektem wyjdzie piękne dzieło.


Pudełko pełne radości

pudełko dla babci i dziadka


Wspólne zdjęcia rodzinne, które zalegają nam w pamięci telefonu czy komputera możemy wykorzystać w bardzo praktyczny sposób. Wystarczy przekształcić je w odbitki, aby dostały swoje drugie życie. W takim wydaniu będą one bezpieczniejsze -  będziemy mieć pewność ze nie znikną przy pierwszej lepszej awarii sprzętu. Takie chwile zapakowane w ozdobne pudełko na zdjęcia sprawdzą się jako ten prezent, którego poszukujemy. Zdjęcia, które znajdują się w pudełku Babcia będzie mogła wykorzystać w różny sposób np. przypinając magnesem na lodówce, wkładając w ozdobna ramkę czy po prostu przeglądając je gdy najdzie ją tylko ochota. Dlatego jest to bardzo praktyczny prezent dla Babci z okazji Dnia Babci.

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.