Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zdjęcie przyjaciółek

Zdjęcia – wzruszający prezent dla przyjaciółki na święta 

Przygotowania podarunków trwają w najlepsze w świątecznej atmosferze. W ferworze emocji pamiętaj nie tylko o tych, z którymi łączą Cię geny. Upominek należy się również przyjaciółce. Za telefoniczne pogawędki do późnej nocy, za wspólne plotkowanie, nieustające wsparcie i szczerość, która potrafi postawić do pionu. Stwórz wyjątkowy prezent dla przyjaciółki na te święta. 

Odbitki zdjęć

Ile to już lat jesteście dla siebie podporą? 

Jesteście nierozłączne, dzielicie wspólne radości oraz troski. Niektórzy twierdzą, że jesteście siostrami, tak swobodnie czujecie się w swoim towarzystwie. Jak długo trwa Wasza przyjaźń? Na pewno warto to uczcić wzruszającym upominkiem! Potrzebujesz inspiracji na coś wyjątkowego? Mamy dla Ciebie 5 pomysłów na prezent świąteczny dla bratniej duszy. Koniecznie przeczytaj! 

Zdjęcia przyjaciółek

Wzruszający prezent dla przyjaciółki 

Co podarować osobie, która wie o Tobie wszystko? Przyjaciółka to ktoś, kto pomimo Twoich wad wciąż akceptuje Cię taką, jaka jesteś. Na pewno macie za sobą mnóstwo pięknych wspomnień, do których często wracacie w rozmowach. Wspólne wakacje nad jeziorem, zwariowany city break w Barcelonie, wyjścia do kina, na lunch, wspólne zakupy – i każde udane! Jeśli masz jakikolwiek dowód Waszych przyjacielskich szaleństw w postaci zdjęć, zrób z nich użytek i wykorzystaj na prezent. 

Wzpólne zdjęcie przyjaciółPrzyjaciółki na wspólnym zdjęciu

Prezent dla przyjaciółki – inspiracje na wzruszającą radość 

 

Przeglądanie wspólnych zdjęć wyzwala wspomnienia i jeszcze bardziej zbliża do siebie ludzi. Jak to możliwe, że niewielkie kadry mają w sobie tak magiczną moc? Ktoś, kto wpadł na pomysł zatrzymania ulotnych chwil w kadrze, powinien za życia być obsypanym nagrodami za pomysłowość. 

Zaplanuj kreatywny prezent dla przyjaciółki i podaruj jej odbitki kwadratowe. To stylowy i rzadko spotykany format, który widzi się odbiorcom jako „coś innego”. Zaskocz swoją bratnią duszę zestawem wspólnych fotek i powspominajcie przy zapachu świątecznego drzewka minione czasy. Gwarantujemy, że świetnie spędzicie czas w swoim towarzystwie i ożywicie to, co dawno zapomniane. 

Odbitki zdjęć na biurku

Wspomnienia w niecodziennym formacie 

Prezent dla przyjaciółki na święta musi być niezwykły i mieć duszę. Co lepiej oddaje świąteczny nastrój, jeśli nie zdjęcia wyzwalające wspomnienia? Przygotuj je w zaskakującym formacie. Naszą propozycją są odbitki 10 cm × 13 cm, które skradną serce Twojej przyjaciółki. 

Pamiętasz zdjęcia ze starego Polaroida? Stylowe i uwielbiane przez wszystkich, osadzone w grubej, tekturowej ramie. Ileż samozaparcia wymagało oczekiwanie na moment, w którym pod wpływem wachlowania w kadrze ukazały się wreszcie sylwetki pozujących. Możesz powrócić do tych czasów, wręczając przyjaciółce zdjęcia wyglądające dokładnie jak te z Polaroida. Idealny element zaskoczenia :) 

Przyjaciółki zimą

Jak dobrze mieć bratnią duszę! 

Przyjaciółka  wszystko zrozumie, zawsze pomoże i służy dobrą radą. Dobrze mieć kogoś, do kogo można zatelefonować w środku nocy, by usłyszeć bukiet pocieszających słów, które zasieją w sercu spokój. Dlatego w dowód wdzięczności warto przygotować niezapomniany prezent. Coś z personalizacją, czyli osobistym akcentem, który uczyni podarunek wyjątkowym. 

Odbitki wywołane w Fotolab  możesz podpisać na odwrocie, umieszczając cytaty, sentencje czy osobiste wyznania. Taki komplet warto zestawić z jutowym sznurkiem i drewnianymi klamerkami – przyjaciółka będzie mogła je rozwiesić w dowolnym miejscu, pozostawiając najpiękniejsze wspomnienia wciąż żywe. 

Selfie z przyjaciółkąOdbitki 10x15 ze zdjęciem przyjaciółek

Prezent na święta dla przyjaciółki? Mamy to! 

W Fotolab cenimy to, co wzrusza Ciebie i Twoich najbliższych. Od lat naszym priorytetem jest jakość, którą na pewno dostrzeżesz w naszych produktach. Wywołaj odbitki, które podarujesz jako stylowy prezent dla przyjaciółki, a Twoje starania z pewnością zostaną docenione. 

Twoja bratnia dusza zasługuje na coś specjalnego, a święta to idealny czas na wspomnienia. Zachowaj najpiękniejsze z nich i podaruj przyjaciółce, a w zamian otrzymasz bezcenny błysk w oku i wspólne chwile pełne śmiechu. Prezent z osobistą dedykacją? Mamy to! 

Przyjaciółki piją kawę

 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.