Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Walentynkowy obraz

Ponadczasowy prezent na walentynki dla niej i dla niego 

Już za chwilę, za kilka dni, kalendarz wskaże dzień, na który czekasz z niecierpliwością. Walentynki to święto zakochanych, zatem celebruj je w swoim stylu. Nie masz drugiej połówki? Nic nie szkodzi! Zaplanuj fajny wieczór z siostrą lub przyjaciółką, a zachowasz świetne wspomnienia. Tymczasem zdradzimy Ci niejeden ciekawy pomysł na wspólne walentynki. 

Kalendarz - 14 lutego

Miłosny wieczór w domu? Przegoń nudę! 

Walentynki są świętem, które pobudzają do pracy hormony szczęścia. To oczywiste, że chcesz tego dnia robić coś innego niż zwykle i miło spędzić czas w towarzystwie kogoś bliskiego. Jeśli mimo wszystko padło na to, że spędzacie tegoroczne walentynki w domu, nie daj się szponom rutyny ;) Poznaj 5 idealnych pomysłów na wspólne walentynki w domu i spraw, że zapamiętacie ten wieczór na dłużej. 

Mężczyzna wręcza kwiaty

Cenne wspomnienia, czyli eksplozja uczuć w kadrze 

Jak często zaglądasz do galerii zdjęć swojego telefonu lub szperasz w komputerowych folderach, by odszukać ulubione fotki? Przyznaj, że jest ich całkiem sporo, a znalezienie tych kilkunastu... no dobrze, kilkudziesięciu, jest bardzo czasochłonne. Wybierz serię ukochanych kadrów i przygotuj z nich Smartbook, czyli mini fotoksiążkę, która ożywi Wasze uczucia w walentynkowy wieczór. 

Smartbook to zestaw 50 zdjęć w rozmiarze 10 cm × 15 cm. Możesz spersonalizować okładkę, przygotowując osobisty prezent na walentynki dla niej lub dla niego. Pomyśl tylko, ile radości sprawi Wam przeglądanie zwariowanych fotek, na których zawładnęło Wami to wyjątkowe uczucie. Jeśli wciąż zastanawiasz się, co kupić na walentynki drugiej połowie, Smartbook będzie nieszablonowym pomysłem. 

Odbitki zdjęć i Smartbook

O co tyle szumu? 

Tak wiele się mówi o celebrowaniu święta zakochanych, lecz wśród nich znajdują się i tacy, którzy nie wiedzą, kiedy są walentynki. Zapominanie lub przekręcanie dat to dość powszechna praktyka, szczególnie wśród mężczyzn ;) Dlatego może się okazać, że przygotowując prezent na walentynki dla niego, zaskoczysz drugą połowę nie tylko samym upominkiem, ale i faktem, że ten dzień właśnie nadszedł ;) Dzień Św. Walentego obchodzimy 14 lutego. 

Chcesz zrobić na nim piorunujące wrażenie? Wykorzystaj z jeden z pomysłów na prezent na walentynki DIY. Jeśli facet ma klasę, doceni Twoją kreatywność, starania i poświęcony czas, a Ty będziesz mieć satysfakcję z wykonania oryginalnego upominku. 

Odbitka XXL jako obraz na ścianie

Ponadczasowy prezent ze strzałą amora 

Jest mnóstwo osób, które cieszą się na myśl o sprawianiu radości drobnymi upominkami drugiej połowie, ale jeśli nie jesteś w tym gronie, prędzej czy później dopadnie Cię frustracja. Jeśli drążenie tematu działa na Ciebie niczym płachta na byka, zdaj się na pomysł, który nigdy nie wychodzi z mody. 

Powrót do wspomnień to czynność, która z miejsca rozgrzewa serce. Zafunduj drugiej połowie mnóstwo ciepłych wrażeń, przygotowując w prezencie komplet najpiękniejszych wspomnień w papierowej formie. Wywołaj wzruszające zdjęcia, które zapakujesz w ozdobne pudełko, a miłość sama zacznie krążyć w powietrzu. :) 

Odbitki zdjęć pary

Pokaż, że kochasz! 

Są słowa, które grzęzną w gardle i za nic nie chcą dać się wypowiedzieć. Jeśli masz trudności z wyrażaniem uczuć, zawsze możesz je okazać. Pamiętaj, że to, jaki prezent na walentynki przygotujesz, będzie w dużej mierze świadczyć o Twoim zaangażowaniu w związek. I wcale nie chodzi o wydawanie pieniędzy na markowe gadżety. Miłość można okazać na wiele sposobów, nie uszczuplając swojego portfela. 

Spraw drugiej połowie przemyślany upominek, który pokaże głębię Twojego uczucia. Produkty z Fotolab mogą być doskonałą bazą do stworzenia czegoś kreatywnego. Możesz wywołać zdjęcia, z których stworzysz efektowny kolaż lub wybrać fotkę, z której powstanie odbitka w większym formacie. Gotowy produkt warto oprawić w ramę i podarować jako wyraz Twojej miłości. 

Walentynkowa para

Zachowuj zdjęcia 

Jeśli nie masz w zwyczaju pstrykania fotek w gronie ukochanych osób, jak najszybciej wyrób sobie ten nawyk :) Dzięki temu zawsze będziesz w posiadaniu kompletu zabawnych zdjęć, które w każdej chwili można wykorzystać na trafiony prezent. 

Walentynki

 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.