Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Odbitki zdjęć w starym albumie

7 pomysłów na przechowywanie zdjęć 

Dzisiaj zrobienie pięknego zdjęcia jest dziecinnie proste. Swobodny dostęp do wyjątkowych kadrów zapewnia smartfon, który każdy nosi w kieszeni. Pomimo wieloletniego trendu na cyfrowe fotki to te w formie papierowej są bardziej sentymentalne. Można je dotknąć, przytulić do serca, i tak jakoś… przyjemniej się je ogląda. Chcesz przedłużyć ich trwałość? Poznaj sposoby na przechowywanie zdjęć. 

Stare zdjęcie w małej ramce

Pudełko pełne wspomnień 

Za każdym razem, kiedy wywołujesz zdjęcia, staraj się zachować jednolity format. Dzięki temu będzie Ci łatwiej przechowywać zdjęcia. W sprzedaży znajdziesz eleganckie pudełko na zdjęcia, które pomieści aż 100 odbitek. Jeśli nie lubisz się ograniczać, spraw sobie nieco obszerniejsze pudełko, które pomieści aż dwukrotnie więcej pamiątkowych kadrów. Przeglądanie ich będzie wspaniałym sposobem na spędzenie miłego wieczoru. 

Pudełko na zdjęcia

Stylowy album na zdjęcia 

Fotografie, które pamiętają stare czasy, wymagają szczególnej troski. Papierowe kadry źle znoszą wilgoć i nie powinny być przechowywane w pomieszczeniach o wysokiej temperaturze. Spraw sobie klasyczny album na zdjęcia, najlepiej przekładany cienką warstwą pergaminu, który będzie oddzielał od siebie poszczególne kadry. Będziesz mieć pewność, że nie poniszczą się zbyt szybko.

Album ze zdjęciami

 

Zaufać nowatorskim rozwiązaniom 

Nawet jeśli nie ufasz nowoczesnej technologii, lepiej zabezpieczyć fotografie, które mają dla Ciebie wartość. Na pewno przechowujesz zdjęcia na dysku komputera. Przejrzyj zawartość swoich folderów i zdecyduj się na wywołanie zdjęć lub skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań. Zdjęcia w chmurze to dziś już niemal klasyka! Nie obawiaj się o utratę cyfrowych wspomnień, nad ich bezpieczeństwem czuwa siła wyższa. ;) 

Odbitki polaroid

Najważniejsze kadry w ramkach 

Innym sposobem na przechowanie i ekspozycję wspomnień są antyramy. Możesz wywołać kilka odbitek i powiesić je na ścianie. Przyda Ci się do tego ramka na zdjęcia, a najlepiej komplet, z których stworzysz efektowną galerię. Skomponuj kolaż zdjęć, który będzie witał Cię tuż po przekroczeniu progu lub umieść go w miejscu, w którym spędzasz najwięcej czasu, odpoczywając. 

Zdjęcie w ramce

Smartbook – najlepsze kadry zawsze pod ręką 

Masz zdjęcia, do których regularnie wracasz? Skompletuj zestaw najlepszych fotek i przygotuj z nich Smartbook. To nowoczesny i poręczny minialbum, który zajmie szczególne miejsce w Twoim sercu. Niewielki format sprawi, że wyjątkowe fotki będą Ci towarzyszyć wszędzie tam, gdzie zechcesz. 

Odbitki 10x13 na sznurku

 

Fotoksiążka – zdjęcia w stylowej oprawie 

Czy lubisz przeglądać rodzinne zdjęcia? Jeśli nie robisz tego zbyt często, dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że nie mają one odpowiedniej formy. Samodzielnie zaprojektowana fotoksiążka odmieni Twoje zwyczaje! Kolorowy album pełen pięknych kadrów, wykonany według własnego pomysłu będzie zachęcał do przewracania kolejnych stron przy każdej okazji. 

Zbiór zdjęć

Patent na porządek 

Stosy zdjęć wysypują się po otwarciu szafki? A może na dysku komputera również panuje fotograficzny galimatias? Poświęć kilka godzin, by raz na zawsze uporządkować wspomnienia. Niektóre z nich są wyjątkowo kruche, dlatego warto zatroszczyć się o nie już teraz. 

Stare kadry umieść w albumie, dzieląc go na wydarzenia. Każde zdjęcie podpisz na odwrocie, aby nie umknęły Ci istotne daty. Przejrzyj też zawartość folderów na dyskach. Usuń rozmyte i powtarzające się kadry, a resztę posegreguj według określonego klucza. Możesz wspomóc się aplikacją do sortowania zdjęć – w sieci jest mnóstwo darmowych programów, które wnet zapanują nad cyfrowym bałaganem. 

Chroń stare fotografie 

Jeśli masz w swoich zbiorach zdjęcia, które pamiętają czasy Twoich dziadków, musisz wiedzieć kilka rzeczy. Stare fotografie są o wiele bardziej narażone na zniszczenia. Chroń je przed światłem, aby nie wyblakły i nie straciły swoich barw. Przechowuj je w pozycji, która zapobiegnie zagnieceniom. Jeśli nie odpowiada Ci forma albumów, możesz zdecydować się na koperty lub pudełka wykonane z bezkwasowych materiałów. Dzięki temu pamiątkowe rodzinne kadry będą mogły cieszyć kolejne pokolenia. 

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.