Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Babcia z wnuczką

Wybieramy najlepszy prezent świąteczny dla babci 

Babcia to mądra i wrażliwa kobieta, która łagodzi rodzinne spory i zawsze służy wsparciem oraz dobrą radą. Należy jej się złoty medal za równie złote serce. Podaruj wyjątkowy prezent dla babci na święta i spraw, by poczuła się doceniona nie tylko tego dnia. 

Opakowania na prezenty

Inspiracje na upominek ze zdjęć 

Tworzysz listę świątecznych podarunków? Na pewno starasz się, aby znalazły się na niej produkty dopasowane do każdej z bliskich Ci osób. Babcia zasługuje na coś specjalnego. To ona dźwiga bagaż życiowych doświadczeń, którym chętnie dzieli się z rodziną. Jest niewyczerpanym źródłem mądrości, a z jej rad korzystają zarówno wnuki, jak i dorośli. Przygotuj jej prezent ze zdjęć, który rozpromieni nie tylko jej uśmiech, ale i serce. 

Potrzebujesz inspiracji? Sprawdź nasze 3 pomysły na prezent ze zdjęć dla ukochanej osoby. Znajdziesz tam oryginalne propozycje, które wzruszą seniorkę do głębi serca

Babcia z wnukami

Prezent z charakterem dla ukochanej babci 

Spędzanie czasu z babcią to niezwykle wartościowe chwile. Niezależnie od tego, czy popijasz z nią popołudniową kawę, czy przyglądasz się, jak obdziela wnuki swoimi wypiekami, w Twojej głowie pozostaje trwały ślad w postaci wspomnień. 

To jest świetny trop na prezent świąteczny dla babci. Ona chętnie wraca pamięcią do przeszłości, przegląda rodzinne albumy i wspomina wyjątkowe czasy. Podaruj babci bezcenne kadry, które wywołają w niej ciepłe emocje. Wywołaj odbitki 10x15, tworząc z nich efektowny zestaw wspomnień. Tak cenne fotografie należy w odpowiedni sposób chronić przed zniszczeniem. W tym celu sprawdzi się kolorowe pudełko na odbitki, które pomieści nawet do 300 zdjęć! 

Odbitki zdjęć

Wzruszający prezent dla babci na święta Bożego Narodzenia 

Musisz wiedzieć, że z wiekiem wyostrza się ludzka wrażliwość w wielu kwestiach. Być może zdarza Ci się widywać starsze panie, które z czułym uśmiechem dokarmiają zimą bezdomne kociaki lub chętnie biorą udział w akcjach charytatywnych, wspierając ubogich. Dla Twojej babci każdy przedmiot może mieć sentymentalną wartość, dlatego podaruj jej na święta fotografie w nowej odsłonie. 

Wykonaj odbitki 15x21, które możesz wykadrować na kilka sposobów. Zadbaj o efekty kolorystyczne, skorzystaj z opcji inteligentnej korekcji zdjęć i wybierz rodzaj papieru, na którym wydrukujemy Twoje fotografie. Efektowna kompozycja zdjęć zrobi na Twojej babci piorunujące wrażenie – większy format jest poręczny i lepiej leży w dłoni, a kadry w tym rozmiarze przegląda się po prostu przyjemniej. :) 

Wnuczka i babcia

Pakowanie prezentów przed świętami 

Ludzi można podzielić na dwa typy – takich, którzy uwielbiają pakować prezenty i tych, którzy unikają tej czynności, jak tylko się da. Którym typem jesteś? Najczęściej niechęć do pakowania prezentów wynika z nieumiejętnego obchodzenia się z papierem ozdobnym i dodatkami. Można temu zaradzić! 

Zdjęcia wywołane w Fotolab możesz szybko i elegancko zapakować w stylowe pudełka. W naszej ofercie znajdują się nie tylko wspomniane już, kolorowe boxy, ale i ozdobne pudełka na odbitki w tradycyjnym formacie. Chcesz coś bardziej wyrafinowanego? Sprawdź eleganckie pudełko na zdjęcia, dostępne w jednym z trzech ponadczasowych kolorów. Jeśli Twoim wyborem na prezent na święta dla babci są odbitki, zapakuj je w jedno z proponowanych pudełek. Wystarczy przewiązać je wstążką, by zyskać ciekawy efekt. 

Pieczenie pierniczków

Jak przygotować trafiony prezent? 

Kupowanie świątecznych upominków dla najbliższych jest corocznym wyzwaniem. Pomimo ogromnej radości, jaka towarzyszy tej wspaniałej atmosferze, w sercu tli się obawa o trafny wybór. Jaki prezent na święta dla babci przygotować, aby sprawić seniorce radość? 

Podarunki zawsze wywołują emocje, lecz musisz zadbać o to, by pochodziły wyłącznie z gamy tych pozytywnych. Babcia, jako kobieta w sędziwym wieku, ucieszy się z każdej drobnostki, bo ponad wszystko ceni chwile spędzone w gronie swoich bliskich. Dla niej święta z rodziną są magiczne, a do szczęścia wystarczy jej kawałek blatu, na którym będzie mogła przygotować swoją popisową, świąteczną potrawę. 

Zaobserwuj ukochaną seniorkę i odnotuj w pamięci to, co zwraca uwagę. Może ma ulubiony zestaw witamin lub uwielbia herbatę konkretnej firmy. A może ma słabość do słodyczy, dzierga na drutach ciepłe skarpety albo lubuje się w wymyślnych kapeluszach. Podpowiedzi na doskonały prezent znajdziesz w jej codziennych gestach. 

Dziadkowie

Pomysły na prezent dla babci na święta 

Są prezenty, które wyrażają troskę o drugą osobę. Jeśli chcesz pokazać babci, jak bardzo jest dla Ciebie ważna, pod świątecznym drzewkiem połóż prezent, który wykorzysta na co dzień. Wśród uniwersalnych, ale praktycznych pomysłów na upominek znajduje się ciepły koc, zaparzacz do herbaty lub kawy, samodzielnie zaprojektowany kubek ze zdjęciem, piżama czy zestaw świec sojowych. 

Prezenty ze zdjęciem mają dla babci wyjątkową wartość. Widok roześmianych twarzy bliskich wprawia w dobry nastrój i wyzwala miłość i troskę. Chcesz poruszyć te uczucia u swojej seniorki? Podaruj jej wyjątkowe wspomnienia w formie zdjęć, którymi będzie mogła radować serce i duszę kiedy tylko zechce. 

Wnuczka z dziadkiem

 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.