Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Prezent na Dzień Kobiet – 5 pomysłów na udany upominek

Prezent na Dzień Kobiet – 5 pomysłów na udany upominek

Jeszcze emocje nie ostygły po Walentynkach, a na horyzoncie już czai się Dzień Kobiet! Któż tak podstępnie zaplanował te wszystkie daty w kalendarzu? Mężczyźni ponownie muszą włożyć odrobinę wysiłku w przygotowanie prezentu dla swojej ukochanej. Spokojnie! Podpowiadamy, co warto kupić partnerce, by sprawić jej przyjemność.

Spełnij jedno z jej życzeń

Jeśli jesteś tradycjonalistą, zapewne pozostaniesz przy klasycznym połączeniu kwiatów z czymś słodkim. Wiedz jednak, że zapunktujesz u swojej partnerki wyłącznie gestem, a nie pomysłowością. A może by tak spełnić jedno z jej pragnień i kupić te kolczyki, którymi od tygodni zachwyca się, mijając sklepową witrynę? Kobieca lista życzeń nigdy nie jest pusta – wystarczy wsłuchać się w potrzeby swojej ukochanej, by zaskoczyć ją czymś, co z pewnością trafi w jej gust.

Eleganckie pudełko na odbitki

Powróć do wspomnień

Wiesz doskonale, że pomysł na prezent dla dziewczyny powinien płynąć prosto z serca. Wsłuchaj się dobrze w jego rytm, a wystuka Ci ono tę samą melodię, którą słyszałeś na początku Waszej znajomości. Pamiętasz te chwile, motyle w brzuchu? Jesteśmy przekonani, że posiadasz mnóstwo świetnych kadrów upamiętniających Wasz związek. Idealny pomysł na prezent? Pakiet 100 odbitek w komplecie z eleganckim pudełkiem. Oto dowód na to, że Twoje zamiłowanie do tradycji można pielęgnować w wyjątkowy sposób.

Chcesz trochę zaszaleć? Pozostając w strefie wspomnień, zdecyduj się na odbitkę w formacie 30 x 60 cm. To już całkiem okazały, panoramiczny obraz, który w odpowiedniej oprawie z powodzeniem ozdobi ścianę Waszego gniazdka. Wybierz tylko fotkę, zdecyduj o rodzaju papieru, wykorzystaj efekty kolorystyczne i gotowe! Twoje zamówienie zrealizujemy w kilka dni. :)

Kolejną propozycją jest efektowny i szybki prezent na Dzień Kobiet w formie Smartbooka). To taki mini album, który pomieści aż 50 Waszych fotek w rozmiarze 10 x 15 cm. Jeśli chcesz sprawić, by prezent dla wybranki był jeszcze bardziej osobisty, wybierz jeden z proponowanych szablonów i umieść na okładce dowolne hasło. Tym razem zarówno Twój gest, jak i kreatywność, zostaną mocno docenione.

Odbitki w formacie 30x60. Panoramiczny obraz

Gustowny prezent na Dzień Kobiet

Nie zaszkodzi, jeśli raz na jakiś czas postąpisz wbrew swoim nawykom, wprawiając partnerkę w osłupienie w najmniej oczekiwanym momencie :) Jeśli na co dzień stronisz od kuchni, zaskocz swoją kobietę widokiem pana domu w fartuchu zwiastującym prawdziwą rewolucję.

Postaw na spaghetti – całkiem wyrafinowane, lecz łatwe w przygotowaniu danie, które zaserwujesz w towarzystwie jej ulubionego wina. Możesz wspomóc się filmikiem instruktażowym z sieci. Zobaczysz, że kobieta zastygnie w bezruchu ze zdumienia.

Tak naprawdę wystarczy drobny gest, by sprawić przyjemność swojej ukochanej tego wyjątkowego dnia. Okaż nieco więcej czułości, wyraź wdzięczność za to, że jest przy Tobie i dzielnie znosi Twoje słabsze dni. I doceniaj jej niespożyte pokłady energii i ogromne poświęcenie, dzięki którym każdy poranek rozpoczynasz z uśmiechem na ustach. Taka kobieta to prawdziwy skarb!

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.