Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Odbitkowe dekoracje

Odbitkowe dekoracje - zainspiruj się!

Zazwyczaj swoje odbitki wklejasz do tradycyjnego albumu, wkładasz do ramek lub przechowujesz w pudełku. Aby zapełnić pustą ścianę w sypialni czy salonie wieszasz zegar lub obrazy. Klasyka:) A gdyby tak wykorzystać odbitki w inny, niestandardowy sposób i udekorować nimi swój dom? Chcemy pokazać Ci alternatywne i o wiele bardziej efektowne rozwiązania na wyróżnienie swoich zdjęć. A przy tym gwarantujemy, że niewiele potrzeba, aby uzyskać efekt WOW.

Musisz wiedzieć, że Twoje zdjęcia dopiero na papierze zyskują na mocy. Grzechem zatem byłoby zachowanie ich tylko dla siebie - pochwal się nimi:) Przygotowaliśmy dla Ciebie garść inspiracji, które mamy nadzieję będą natchnieniem do skomponowania własnej odbitkowej domowej dekoracji. Wybierz swoją ulubioną, wywołaj zdjęcia i przygotuj potrzebną scenografię - możesz wtedy stworzyć ciekawą ozdobę w domu, którą zobaczą Twoi znajomi i rodzina.

Jeśli zależy Ci na romantycznym, przytulnym klimacie Twojego wnętrza - zainspiruj się tymi zdjęciami. Prawda, że taka sceneria jest efektowna?

klimatyczne ozdoby ze zdjęciami

Miło po przebudzeniu wyjrzeć przez okno i zobaczyć najlepsze momenty swojego życia. Na taki widok na pewno się uśmiechniesz:)

zdjęcia w oknie

Połączenie z naturą - możesz swoje wnętrze wykończyć stylowo i oryginalnie:

zdjęciowe dekoracje boho odbitkowa dekoracja

Nie wyrzucaj starych ram - tani, łatwy sposób na drugie życie ramy obrazu. Wystarczy odrobina farby i voilà:

odbitki w ramie

Możesz wykorzystać wyłącznie swoje zdjęcia i stworzyć odbitkowe kolaże:

zdjęciowy kolaż

Modne, trendy i na czasie weselne dekoracje z wykorzystaniem odbitek polaroid. Wywołaj Wasze wspólne wspomnienia - niech każdy z gości pozna Waszą historię w niezwykłej galerii.

Źródło zdjęć: https://pl.pinterest.com

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.