Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

papierowe pudełko

Cztery genialne pomysły na alternatywne wykorzystanie pudełek na odbitki

Od chwili otwarcia nowej strony możecie zamawiać ozdobne pudełka nie tylko jako dodatek w koszyku do odbitek. Fajnie, że korzystacie z tej możliwości i zamawiacie je osobno - bez potrzeby skompletowania pakietu odbitek. Musimy przyznać, że zaskoczyliście nas swoją pomysłowością i alternatywnymi sposobami na wykorzystanie pudełek. Kilka Waszych pomysłów zebraliśmy niżej, spójrzcie sami jak jesteście zaradni i mega kreatywni.

Papierowe pudełko na prezent

Fajnie zapakowane prezentowe upominki to dobre, pierwsze wrażenie. Zamiast szarego papieru wykorzystujecie nasze ozdobne pudełeczka za 9,00 zł - jako gotowe rozwiązanie bez potrzeby wędrowania po galerii handlowej w poszukiwaniu opakowania. Słyszeliśmy, że najczęściej pakujecie w nasze pudełko wszelkiego rodzaju drobne rękodzieło, ozdoby czy niewielkie podarki przywiezione z wakacji dla znajomych skompletowane w zestawy. Zanim jeszcze osoba obdarowana zobaczy, co jest w środku - na widok pudełka na pewno wywołujecie uśmiech na jej twarzy.Good job!

Pudełko na biżuterię

Kto nie kocha bransoletek czy innych błyskotek? Ten kto kocha wie, że trudno oprzeć się, aby nie kupić co jakiś czas (lub częściej) czegoś nowego. Zaskoczyliście nas też pomysłem na ujarzmieniem chaosu w Waszej biżuterii. Kompletowanie zestawów biżuterii i zamykanie ich w papierowym pudełku za 9,00 zł to zaradność na wysokim poziomie. Szanujemy!

szkatułka na biżuterię

Pudełko na drobiazgi

U kogo w domu nie poniewierają się bibeloty, guziki i inne drobiazgi - niech podniesie rękę. Pudełka do przechowywania to niezbędny gadżet, aby ogarnąć wszystkie ozdóbki i niewielkie akcesoria w domu. Przyznajemy, że koncepcja zacna i sami wdrożyliśmy ją u siebie na biurkach w Fotolabie. Porządek być musi:)

opakowanie na bibeloty

Papierowe pudełko na ciastka

Jak powiedział William Shakespeare: są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się filozofom nie śniło. Samodzielnie upieczone pierniki z własnoręcznymi zdobieniem zamknięte w pudełku to prawdziwy prezent od serca. Gratulujemy pomysłu - na to chyba sami nigdy byśmy nie wpadli:) Chapeau bas!

pudełko na ciastka

Bardzo cieszymy się, że chcecie dzielić się swoimi pomysłami i przesyłacie swoje zdjęcia na naszego Facebookowego Messengera. Inspirujmy się wzajemnie - brawo Wy!

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.