Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Romantyczny prezent walentynkowy dla niej, czyli co podarować ukochanej?

Święto zakochanych potrafi przyprawić o dreszczyk emocji nawet najpewniejszego siebie mężczyznę. Niewielu jest takich, którzy mają gotowy pomysł na walentynkowy prezent – wśród panów przeważającą część stanowią niezdecydowani mężczyźni, szukający idealnego podarunku dla swojej wybranki. Jeśli należysz do tego grona, zainspiruj się naszymi propozycjami!

Symboliczny prezent na Walentynki, którym zaskoczysz ukochaną

Wszechobecna czerwień pluszowych serduszek potrafi skutecznie zniechęcić do celebrowania Dnia Zakochanych. Tymczasem większość pań liczy na to, że luby odkryje wreszcie wrażliwą stronę natury i zapewni im romantyczny wieczór przy blasku świec. Miłosne wyznania, piękny podarunek i uroczysta kolacja tylko we dwoje – właśnie tak to widzą kobiety!

Jeśli nie jesteś typem romantyka i absolutnie nie widzisz się w roli artysty z przeczuloną duszą, spraw ukochanej coś, co potraktuje jako symboliczny prezent na Walentynki. No cóż… uczucia niełatwo jest wyrazić za pomocą słów. O wiele lepiej jest okazać je za pomocą drobnych gestów.

Znajdź drogę do jej serca

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na prezent, który z łatwością wygra melodię Twojej duszy. Skromny, acz wartościowy smartbook to trafiony prezent na Walentynki dla dziewczyny. 

Podpowiemy Ci, że te fotki, które trzymasz w swoim telefonie, pomogą Ci wydeptać ścieżkę wprost do jej serca. Wybierz najlepsze kadry i zbierz je w formie cudownych wspomnień. Możesz je wydać jako niewielka książeczka, którą swobodnie pomieści w torebce Twoja ukochana. Smartbook to aż 50 zdjęć (z możliwością wyrywania dzięki perforacji) oraz ujmująca okładka, na której zamieścisz własny tekst. Wykonaj własny projekt i zdobądź jej serce w walentynkowy wieczór!

Smartbook

Miłość na wyciągnięcie ręki

Trudno o romantyczny prezent na Walentynki, jeśli w każdym sklepie dostępne są misie i przedmioty o powtarzalnych wzorach. W tym roku postaw na oryginalność i sprezentuj ukochanej wyjątkową pamiątkę.

Dziś miłość jest interpretowana na tysiące sposobów. Znajdź własny styl, którym udowodnisz Drugiej Połówce, ile dla Ciebie znaczy. W ten sposób będzie Ci o wiele łatwiej wyrazić uczucia, niż silić się na słowa, które grzęzną w gardle. ;)

Prezent z osobistym przesłaniem

Co powiesz na upominek, który zawładnie nie tylko jej sercem, lecz również prywatną przestrzenią? Wasze ulubione zdjęcie w ramce na prezent to nasza kolejna propozycja. Możesz przygotować odbitkę w dowolnym formacie – w Fotolab mamy mnóstwo możliwości! Oferujemy Ci klasyczne formaty odbitek, jak również te zupełnie wyjątkowe – od panoramicznych, przez kwadratowe w stylu retro, aż po imponujące w rozmiarze XXL. Wszystko to dostępne w druku jakości HD.

Odbitki

Kup gustowną ramkę, która dopełni charakterną fotkę, przewiąż czerwoną wstążką i podaruj dziewczynie w walentynkowy wieczór. Widzisz? Czasem tak niewiele potrzeba, by okazać miłość najbliższej osobie. Podsumuj więc Waszą więź jednym zdjęciem, które rozpromieni każdy poranek Twojej ukochanej i bądź powodem, dla którego tak szczerze się uśmiecha. :)
 

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.